2737
2734

سلام دوستان 

میخوام ت ل گ ر ا م شوهرمو رو لپ تاپ یا موبایل هک کنم 

پسرم یه گوشی داره کخ روش ت ل گ نصب هست دیگه نمیشه ت ل گ را م دیگه بریزم ؟ 

دیشت هر کار کردم از بازار نشد

رو لب تاپ چطوری بریرم ؟؟

جواب سوالتو نمیدونم

ولی بی خبری بهترین گزینه س

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ی برنامه هست میشه همزمان چند برنامه نصب کرد. 

اول اون برنامه رو نصبش کن.

بعد شماره همسرت رو وارد کن.

یه پیام رو ت  لگرام همسرت میاد توش یه کدی هست. اونو تو بزن تو ت  لگرام جدیدت. 

هم زمان پیامایی ک برای همسرت رد و بدل میشه برای تو هم میاد

2740

نسخه تل گرامی که مربوط به کامپیوتره نصب کنوقتی شماره می خواد شماره شوهرتو بدی رمز براش میاد بهتره اون موقع گوشیش دستت باشه تا هم رمز رو وارد سیستم کنی هم اس ام اس رو پاک کنی ,قبلا برا وایبر این کار رو کردم فک کنم تل گرام هم مشابه همین باشه.

......

این کارو نکنی بهتره

ولی رو همون گوشی پسرت میتونی ت ل گ رام پلاس رو بریزی 

اگر بخوای دو تا ت ل گ رام رو یه گوشی باشه باید ورژناشون باهم فرق داشته باشه .مثلا یکیش ت ل گرامه اون یکی ت ل گ رام پلاس باشه اینطوری دوتا شماره رو قبول میکنه

در ضمن باید گوشی شوهرت اول در دسترست باشه مثلا وقتی خوابه ت ل گرام رو نصب کنی که یه اسمس یا پیغام به ت ل گرام شوهرت میاد کدیه که میتونی باهاش وارد ت ل گرام شی اون کدو وارد کن و از گوشیه شوهرت هم پاکش کن تا متوجه نشه

ولی اگر شوهرت چک کنه میتونه متوجه شه کسی که هکش کرده مدل گوشیش چیه   

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   

اینکه گوشی طرف دستت باشه کدش بیاد میشه هک؟!😩😩

فقط برنامه اصلی تلگ رام رو نمیشه چندتا روی یه گوشی نصب کرد.ورژنای فارسی رو میتونی هرچندتا دلت بخواد رو گوشیت نصب کنی

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
2706