2733
2734

الکی و بیهوده 

فقط دلم گریه میخواد بطور عجیبی گریه میکنم دو سه روزی یه بار میشینم زاااااااار میزنم 

دخترمم وقتی میبینه ناراحت میشه دست خودم نیست چیکار کنم 

جالبش اینجاش که هیچ دلیلی هم ندارم برا گریه هام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا نکن دختر 

من الان حالم گریه اس تو تاپیک یکی مونده به اخرم بخون 

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
2731

شاید از فشار و استرس کار و نوزاد در ایندس

بفرما و بشین و بتمرگ همشون یه معنی رو میدن کاش یاد بگیریم با همه خوب حرف بزنیم....دل کسی رو نشکونیم....تو حرف زدنامون دقت کنیم.....ناراحتی ها بی قراری ها استرس ها ی الکی رو بزار کنار تا مشکلاتت حل شه....به قولی در آخر،،،از گندمزار من و تو مشتی کاه میماند برای بادهااااا...پس  ؛؛؛چایت را بنوش و نگران اینده نباش❤❤❤❤رزق و روزی و برکته بی منت از آنه خداست.....محتاج خدا باشیم که غیره خدا هیچ است و پوچ است

از فکرش

بفرما و بشین و بتمرگ همشون یه معنی رو میدن کاش یاد بگیریم با همه خوب حرف بزنیم....دل کسی رو نشکونیم....تو حرف زدنامون دقت کنیم.....ناراحتی ها بی قراری ها استرس ها ی الکی رو بزار کنار تا مشکلاتت حل شه....به قولی در آخر،،،از گندمزار من و تو مشتی کاه میماند برای بادهااااا...پس  ؛؛؛چایت را بنوش و نگران اینده نباش❤❤❤❤رزق و روزی و برکته بی منت از آنه خداست.....محتاج خدا باشیم که غیره خدا هیچ است و پوچ است
2738

با صدای آروم گریه نکن بهت فشار میاد من چنان قفسه سینه ام درد کرد گفتم سکته کردم 

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
با صدای آروم گریه نکن بهت فشار میاد من چنان قفسه سینه ام درد کرد گفتم سکته کردم 

اخی عزیزم چرا 

من بخاطر دخترم که پیشم بود سعی کردم خودمو کنترل کنم ولی خب الان سردرد دارم

منم سر بارداریم اینطوری شدم.وای من دیونه شده بودم خیییییییلی گریه می کردم از زایمان میترسیدم البته

منم بارداری  قبلم توی هشت و نه ماه که بودم از ترس زایمان گریه میکردم 

ولی اینو نه خیلی کم دل شدم 

اخی عزیزم چرا  من بخاطر دخترم که پیشم بود سعی کردم خودمو کنترل کنم ولی خب الان سردرد دارم

من واسه عشقم گریه کردم اون نمی‌فهمه عاشقشم فاصله سنیمون ۱۶ سال دعا کن به هم برسیم 

امروز فکر کردم میبینمش ولی نشد 

2706