2733
2739

شمام اگ دوست داشتین واسه ازدواج و خوشبختیم دعا کنین

هرچی خیره پیش بیاد

خواستگارم برگرده

لطفأ واسه ازدواج و خوشبختیم دعا کنین🙏

توحید خوندم برات 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
@آرزوهام3     @sssui     @mlita91     @تمنااا8تنهااا   ...

خوشگللل آبجی مرسی به یادتم بودی وقت خوندن یاسین یادت بودم خوش قلب انشاالله خواستگارت برگرده کنارش خوشبخت ترین بشی دختر مهربون ❤️😍😍💋قشنگممم عاجزانه محتاج دعام لطفاا تونستی دعام کن دلش با من شه منو بخواد جز من چشمش کسیو نمیبینه و بتونم ببینمش بلاخره ،اسمم یلداس گلم

خوشگللل آبجی مرسی به یادتم بودی وقت خوندن یاسین یادت بودم خوش قلب انشاالله خواستگارت برگرده کنارش خو ...

ممنون عزیزم

چشم دعاگوت هستم🌹

لطفأ واسه ازدواج و خوشبختیم دعا کنین🙏
2740

برات صلوات فرستادم

🌺من به دعای🙏🏻 شما شدید اعتقاد دارم 🥺میشه برای حال دلم ام یجیب بخونی؟؟؟اگر خوندی لایک کن انرژی بگیرم و منم برات صلوات بفرستم ❤️🌈کاربرجدید نیستم ❌کاربری های قبلی ترکید
2706