2752
2734
عنوان

دعا زبان بند قوی

72310 بازدید | 29 پست

دعای زبان بند مجرب و قوی

دعای زبان بند ذیل ، قرآنی بوده و فقط در امر حلال و در صورتی که فردی مظلوم واقع شده باشد به  اذن خداوند تبارک و تعالی موثر است.

۱-رقیه شریفه ذیل را با قلم روحانی (قلم غیر مستعمل و با گلاب و زعفران) بنویسد و با خود به همراه داشته باشد ، زبان بدگویان و بدخواهان و حاسدان و …. به روی او بسته خواهد بود:

[بسم الله الرحمن الرحيم , طه طه طه طه , حم حم حم حم , حمعسق حمعسق حمعسق حمعسق , طسم طسم طسم طسم , ن والقلم وما يسطرون , ن و القلم وما يسطرون , ن والقلم وما يسطرون , ن والقلم وما يسطرون , كهيعص كهيعص كهيعص كهيعص كهيعص , اليوم نختم على أفواههم وتكلمنا أيديهم وتشهد أرجلهم بما كانوا يكسبون , صم بكم عمي فهم لا يرجعون , ورد الله الذين كفروا بغيظهم لم ينالوا خيرا وكفى الله المؤمنين القتال وكان الله قويا عزيزا]

۲-اگر آیات شریفه ذیل بر خوردنی یا نوشیدنی فرد مطلوب خوانده شود زبانش به اذن خداوند سبحان در حق شما بسته خواهد شد.
و آن آیات این است:

[صم بكم عمي فهم لا يرجعون , صم بكم عمي فهم لا يعقلون , صم بكم عمي فهم لا يسمعون , صم بكم عمي فهم لا يتكلمون , صم بكم عمي فهم لا يبصرون , فسيكفيكهم الله وهو السميع العليم]

۳- برای بستن زبان کثیر الکلام و کسی که کلام لغو و بیهوده بسیار میگوید ، آیه کریمه ذیل را با گلاب و زعفران بنویسد و در آب پاک حل کند و به او بنوشاند ، به اذن خداوند تبارک و تعالی ، قلیل الکلام خواهد گردید :

[بسم الله الرحمن الرحيم ” لاَّ يُحِبُّ اللّهُالْجَهْرَ بِالسُّوَءِ مِنَ الْقَوْلِ إِلاَّ مَن ظُلِمَ وَكَانَ اللّهُ سَمِيعاًعَلِيم ” .]

۴- آیه مبارکه ذیل را بر روی ورقه نوشته و سپس در پایین ورقه نام فرد مورد نظر را بنویسد و با خود به همراه داشته باشد:

[قال تعالى بسم الله الرحمن الرحيم ” قال رجلان من الذين انعم الله عليهما ادخلوا عليهم الباب فإذا دخلتموه فإنكم غالبون وعلى الله فتوكلوا إن كنتم مؤمنين ” .]

۵- برای بستن زبان دشمنان رقیه شریفه ذیل را نوشته و در مکان مورد نظرش با خود به همراه داشته باشد:
[بسم الله الرحمن الرحيم صم بكم عمي فهم لا يبصرون , ولا يؤذن لهم فيعتدون , ثم انصرفوا صرف الله قلوبهم بأنهم قوم لا يفقهون , افحسبتم انما خلقناكم عبثا وأنكم الينا لا ترجعون , وجعلنا من بين أيديهم سدا ومن خلفهم سدا فاغشيناهم فهم لا يبصرون , يا معشر الجن والإنس ان استطعتم ان تنفذوا من أقطار السماوات والأرض فانفذوا لا تنفذون الا بسلطان وصلى الله على محمد واله الطيبين الطاهرين الكرام .]

این از پست من :::»» آبی

بگو پرهیز باید از خرافات، 

که عمری مایه رنج و زیان شد؛ 

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

۱- دعایی جهت بخت گشایی

چنانچه دختر خانمی هنوز شوهر نکرده باشه و یا خواستگاری هنوز برایشان نیامده و و یا آمده وهنوز کار به پایان نرسیده و به خانه بخت نرفته است به مدت چهل روز بعد از هر نماز واجب بلافاصله بدون اینکه با کسی حرف بزند یک صلوات بفرستد و هفت مرتبه این آیه مبارکه را تلاوت کند
رَبِّ لا تَـذَرنی فَـرداً وَ اَنتَ خَیرُا لوارثـیـن (سوره انبیا آیه هشتاد نُه)
انشاءالله به زودی به خانه بخت می رود.

۲- دعای بخت گشایی و ازدواج سریع

برای ازدواج سریع دختر خانمها، به اذن خداوند تبارک و تعالی دعای ذیل را بر روی کاغذ بدون خط (ترجیحا با گلاب و زعفران) بنویسد و در جیب خود به همراه داشته باشد. ان شاء الله پس از چهل روز در صورتی که مانعی مثل سحر یا بستگی وجود نداشته باشد ازدواج خواهد نمود. آن دعا این است :
(لا اله الا الله والله اکبر أسالک اللهم بعد أربعین ورحمتک ان تتفضل على فلانه بنت فلانه ببعل مبارک فإنها بیدک ولا یملکها غیرک یا ذو الفضل العظیم والوجه الکریم والإحسان القدیم وصلى الله على محمد واله الطیبین الطاهرین ).

توجه:
به جای فلانه بنت فلانه نام خود و مادرش را بنویسد.

این از پست من :::»» آبی

دعای خوبیه احتمالا. اگه اثر این باشه من چند روز پیش نوشتم گذاشتم تو کیفم ترسونو لرزون رفتم خونه مادرشوهر صم بکم نشست اونجا هیچی نگفت توقع داشتم بشورتم بندازتم رو بندخودمم تعجب کردم

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
میشه لطفا در مورد شماره 3 توضیح بدید که چه جوری بنویسیم و بعد توی آب حلش کنیم

عزیزم به نظرم نوشتن و خودت انجام نده قانون های خاصی داره  مثلآ روزهای سعد باشه روز قمر در عقرب نباشه بعضی ها میگن باید دهنت شیرین باشه خیلی چیزها رو باید رعایت کنی

آن چنان نماند این چنین نیز نخواهد ماند....

سلام خانمها من کمک میخوام . قراره برام خواستگار بیاد ولی پدرم مخالفه حالا یه دعایی چیزی میخوام که زود جواب بده نوشتنی نباشه چون اداب خاصی داره اگه کسی با دعایی سریع حاجت روا شده به منم کمک کنه 

يا عِمادَ مَنْ لا عِمادَ لَهُ 
2706