2733
2739
عنوان

خانمای کرمانی دکتر ویکتوریا حبیب زاده

| مشاهده متن کامل بحث + 16650 بازدید | 20 پست
سلام منم ۲ساله که مریض خانم حبیب زاده هستم ولی هنوز ازشون نتیجه نگرفتم ولی امیدمم از دست نمیدم و دکت ...

سلام عزیزم نتیجه گرفتی

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
مهناز عالی تا وقتی هر دو خوب نباشن وضعش نمیگه ای یو ای به من گفت تا وضع اقات خوب نباشهمن جطور ای یو ...

سلام... شما نتیجه گرفتین؟! چ داروهایی مصرف کردین؟! 

بعد از یکسال انتظار خدا بهم نی نی داده میشه واسه سالم بودنش صلوات بفرستین🤰👣👨‍👩‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟چه خوب حبیب زاده که ب من گف سریع ای یو ای حالا نگف شاید با دارو سوهرت بهتر بشه

سلام شما باردار شدین؟! 

بعد از یکسال انتظار خدا بهم نی نی داده میشه واسه سالم بودنش صلوات بفرستین🤰👣👨‍👩‍👧

اگر قرار باشه به اخلاقشون نمره بدم مطمئنا صفر میدم😑بی برو برگرد گفتن باید لاپاراسکوپی هیستروسکپی بشی و مرکز خودشون بهم وقت دادن وقتی هم ازشون اطلاعاتی خواستم درباره اینکه چجور عملی هست با تندی جوابمو دادن، حتی اگه تشخیصشون درست بود اخلاقشون باعث شد که نتونم اعتماد کنم؛ به نظرم یخرده پولکی باشن🤔

2731

سلام دکتر حبیب زاده نمیدونم چجوریه اما امروز ازمایش منو دید گفت ذخیره تخمدانت خوبه برو سه ماه دیگه بیا جلوتر از شماها خیلی هستن اضطرارین منم به فال نیک گرفتم دلم گفت ان شالله خدا خودش نظری کنه که نیازی به ای وی اف نداشته باشی