2733
2734

خانما کسی از ویکتوریا حبیب زاده نتیجه گرفته راضی هستین؟

دلم گرفته ای خدا تو دل گشایی کن من امده ام به امیدت تو هم خدایی کن😍💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودم تنبلی دارم شوهرمم اسپرمش تعداد کمه گف ای یو ای

حالا میخوام بدونم پولکیه یا نه

چون سونوهام مال دوسال پیش بود همینجور ازمایشای خودم

مهناز عالی تا وقتی هر دو خوب نباشن وضعش نمیگه ای یو ای به من گفت تا وضع اقات خوب نباشهمن جطور ای یو ای کنم الکیه دارو بخوره خوب شد بیاد بنظرم دکتر خوبیه

خدایا شکرت  انما امره  اذا  اراد شیئا ان یقول له کن فیکون   خدایا دل همه منتظرا رو شاد کن  
مهناز عالی تا وقتی هر دو خوب نباشن وضعش نمیگه ای یو ای به من گفت تا وضع اقات خوب نباشهمن جطور ای یو ای کنم الکیه دارو بخوره خوب شد بیاد بنظرم دکتر خوبیه

واقعا؟چه خوب

حبیب زاده که ب من گف سریع ای یو ای حالا نگف شاید با دارو سوهرت بهتر بشه

2738

میتونی اطلاعات اسپرم اقاتو بداری ببینم.وصع اقای من بدتره یا نه چندتا اخری رو بذار اگه خاستی بذار اگه دوست داری بنطر من یه ماه بره پیش دکتر اورولوژی  فک فک کنم درست یادم نیست بمن گفت برو دکتر کرمی از 118 لپرس دکتر اورولوژی یکم تحت نظزش باش خودتم ورزش و تعذیه مناسب داشته باش انشالله مشکلت برطرف باشه متفورمین میخوریاگه اره خارجیش بخور

خدایا شکرت  انما امره  اذا  اراد شیئا ان یقول له کن فیکون   خدایا دل همه منتظرا رو شاد کن  

سلام منم ۲ساله که مریض خانم حبیب زاده هستم ولی هنوز ازشون نتیجه نگرفتم ولی امیدمم از دست نمیدم و دکترمم عوض نمیکنم چون هرجی دکترمو عوض کردم اخرش همشون مث توپ فوتبال باز منو فرستادن پیش حبیب زاده شما ک میگین سریع میگه برو عمل شو یا هرچیز دیگه چرا نمیزارین پای تجربش که بیشتر از بقیه هسته و زودتر میفهمه و وقت و تلف نمیکنه نمیدونم ولی ب نظر من که ویکتوریا عالیه و بالاخره روزی نتیجه میگیریم هممون پیشش چون خیلیا نتیجه گرفتن و ازش راضی ان.

خدایــــــــــــــــــــا تا ڪـے دیگہ امتحــــــــــان پس بدم دیگہ بسمـــــہ....😢
سلام منم ۲ساله که مریض خانم حبیب زاده هستم ولی هنوز ازشون نتیجه نگرفتم ولی امیدمم از دست نمیدم و دکت ...

سلام. میشه بگین شما پیش حبیب زاده نتیجه گرفتین؟

به خدا سپردم فرشته کوچکم را...😔😔😔 من بهشت را برای او ازخدا خواستم به زمین بیاورد...چه سخاوتی داشت فرشته من که با رفتنش بهشت را برای من خرید...عشقم تیکر تولدت در ۱۱ هفته مانده به تولد برای همیشه در چشم و قلب من ثابت ماند...برای حالم دعا کنید.

سلام خانوما،منم دکترم خانوم حبیب زاده هستن و راضیم ازشون،من۲بار سقط داشتم و دکترم ایشون نبودن،تشخیص دادن که غلظت خون بارداری دارم و آمپول و شیاف تجویز کردن تا هفته ی ۱۸،خداروشکر تا الان برام مشکلی پیش نیومده

اره متفورمین میخورم ورزش هم انجام میدم تعداد اسپرم10میلیون تحرک آ50درصد تحرک ب30

سلام عزیزم ببخشید شما پیش حبیب زاده رفتین؟ دکتر خوبیه؟

فندق کوچولوی من تو هدیه امام رضایی .زودی بیا (میلیون ها سال است که زن ها حامله می شوند و شکم هایشان می شود خانه موجودی دیگر.میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند، اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است. نه خود زن های حامله و نه رهگذرها. مردم دوست دارند به زن های باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند.انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند. جداً چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو. چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است)
2706