2733
2734
عنوان

چقدر خوب بود اگه....

| مشاهده متن کامل بحث + 1359 بازدید | 264 پست
بیشعورا😑

دیگه ب شوهرم توهین نکنیا  😂

حلالمون کن ماه رمضونه😂😂😂😝😝😝

پشمک پشمک 

😝😝😝😝💃💃💃💃

پوشک بچه تو عوض کردی ؟

💃💃💃😝😝😝😂😂😂😂

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 من برم لا لا  شبتون زیبا @djvifjt   ♥ ...

برو لالا با فکر شکیبا 

شب بخیر گل❤️😂

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
جانم😁

😁❤ جونت بی بلا عزیزم 

منظورم ک بود ک اگه بخام عنوان تاپیکتو کامل کنم از خیلی چیزا باید طومار بنویسم 😂

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...
اگه اخلاق شوهرم خوب بود 

چقدر این کامنتا ناراحتم میکنه مگه مشکلتون چیه😔

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
کناربچه هام بودم

مگه کجان🥺

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2740
به ارزوهام میرسیدم ..

ان شاءالله عزیزم یه صلوات مهمون من❤️❤️❤️

خواهرم بود😔یا من ب دنیا نیومده بودم

عزیزم💔💔💔امیدوارم دلت شاد باشه همیشه❤️❤️❤️

سلام تو چطوری. هیچی چند روز پیش دو بار تو استانبول و آنتالیا کنسرت داشت من قرار بود به مناسبت تولدم ...

پز زیر پوستی بود 😐😂

بیخیال اون بدبخت شو اون دیگه زن داره 

مال ما ک مجرده😂😂😂😂

2706