2733
2739
عنوان

چقدر خوب بود اگه....

| مشاهده متن کامل بحث + 1338 بازدید | 264 پست
مرسی قشنگم🤍

خواهش میکنم عزیزم🌷🌷🌷

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
سزای کسی که به هوتن توهین کنه همینه ✌🏻🤣

یس😂

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی چیزا 😂

جانم😁

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2728

خواهرم بود😔یا من ب دنیا نیومده بودم

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
چقدر حال میده افلاینه غیبتشو میکنیم😄😄🤣🤣 هرهرهرهر @پشمایحاجعبدالله      

بیشعورا😑

دیر آمده  ای من الان باید بروم بخوابم ♥♥😄😄

زود میخوابی😂

من مثه جغد تا صب بیدارم که😂😂😂

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
2738
همون 😂😂 پشمک حاجی کجایی ک ببینی ما داریم غیبت میکنیم حال میکنیم 😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

من برم لا لا 

شبتون زیبا

@djvifjt   ♥

@_خدای_جذابیت_   ♥

درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد فن هوتن می باشم❤
 سلام عزیزم خوبی چ خبر از شادمهر😂

سلام تو چطوری. هیچی چند روز پیش دو بار تو استانبول و آنتالیا کنسرت داشت من قرار بود به مناسبت تولدم برم که نشد😓 اردیبهشت هم باز تو ترکیه کنسرت داره. حالا که نشد برم الان دارم آهنگ تقدیرشو گوش میکنم🤣

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......
یکبار دیگه مادرم رو میدیدم

عزیزم💔به رحمت خدا رفتن

الان امام زمان زمان ظهور کرده بود

چه ارزوی قشنگی❤️❤️❤️

2706