2737
2739
عنوان

چقدر خوب بود اگه....

| مشاهده متن کامل بحث + 1345 بازدید | 264 پست
نه

پس یه صلوات مهمونت میکنم هر جا دوست داری قبول شی🌷🌷🌷

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

التماس دعا

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
التماس دعا

محتاجم به دعا چشم☺️❤️❤️❤️❤️

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2728
مرسی گلم  خوشبخت باشی

همچنین😘🌷🌷🌷🌷

2740
میخواسنم قفل کنم تفلون کامنت گذاشت چ ا بعضیا اینقدر بیشعورن

پشمک الان میریزن اینجا هم 

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
@djvifjt     @آنهaدختریhدرمزرعه    

خب خب اوج آسمان بگو جریان از چ قراره تاپیک قبلی قفل شد لابک کردم🤭😂

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
چه جریانی؟؟ 🤣🤣

حرف چی میزنین منم ادامه بدم دیگه🤭😂😂

پشمک حاجی تاپیک قبل حرصمو درآورد میخوام خفش کنم 😂😂🔪

حرف چی میزنین منم ادامه بدم دیگه🤭😂😂 پشمک حاجی تاپیک قبل حرصمو درآورد میخوام خفش کنم 😂😂🔪

حاجی الان افلاینه

نمیدونم چی میگفتیم 🤔🤔😂😂

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم
حاجی الان افلاینه نمیدونم چی میگفتیم 🤔🤔😂😂

😂مثه منو تو ک بیکار نیس🤣🤣

بیکاریو عشقه🤣😎

2706