2733
2739
عنوان

پسر عمه ۹ سالم برام شر درست کرد....

755 بازدید | 24 پست

بابام طرفدار بودنو بد میدونه کل فامیلم اینو میدونن 

بعد پسر عمم پسورد گوشی منو بلد بوده رفته بی اجازه من گوشی منو چک کرده و من طرفدار ۱۰۰۰ آتیشه کامبیز دیرباز و حامد آهنگی ام بعد به خانوادم راجب طرفدار بودنم چیزی نگفتم چون میدونم ناراحت میشن بعد پسرعمم نمیدونسته رفته گوشیمو باز کرده تا ناکجا آباد گوشیمو دیده بعد تو گالریم عکساشونو دیده بعد یه راست رفته به بابام گفته منو بدبخت کرده چیکار کنم حالا بابام چیزی به روم نیاورد ولی چیکار کنم؟؟وقتی رفته لو داده آخه این یه راز بود... دیگه رفتم پسورد گوشیمو عوض کردم که دیگه قفل گوشیمو باز نکنه

ولی چیکار کنم؟؟ بدبخت شدم کل زندگیمو پسرعمم دید

تو هم به روت نیار

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پسر عمه چرااااا باید رمز گوشیتو بدونه اخه دختر

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

وا بابات چرا اینجوریه

یعنی چی بخاطر یه طرفدار بودن این همه استرس میکشی

چند سالته

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍

وا چه اشکالی داره مگه. این طرفدار بودن یه دوره گذراست. تقریباً خیلی ها این دوره رو تجربه کردن. حرص نخور چیزی نمیشه 

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2740

بیخیال پدرته خدات که نیست استغفرالله 

خدا هم بااین طرفدار بودنت مشکل نداره کم توسری خور باش 

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه

تو اگه ۱۸سالت باشه حق داری هرکاری که دلت بخواد انجلم بدی حالا طرفدار یه نفر بودنو برات محروم کردن چرا قلدر نمیشی بگی به خودم ربط داره

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه

تقریبا فکر کنم خانواده منم همینطورن

یعنی خجالت میکشم بگم 

ولی بعضیا رو نمیدونم چطو قربون صدقه طرف هم میرن 

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
2706