2733
2739

از ۲۰ سالگی تا الان که ۳۰ سالمه موفق نشدم با پسرایی که آشنا شدم ازدواج کنم. یا خودم خوشم نیومده ردشون کردم. یا صرفا دنبال رابطه و خوش گذرونی بودن و یا موقعیت مالی نداشتن. از تجربیاتتون بگین استفاده کنیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه والا 

نهایتا بتونم ماست روبه دوغ تبدیل کنم 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2728

من که آشنایی ها رم نتونستم به دوس پسر تبدیل کنم

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2738

منم والا نتونستم

اخه قصدشون ازدواجم میشد من فرار میکردم یه لحظه حس میکردم اوو این قراره پدر بچه هام بشه پشمای خودم میریخت و کات😂😐

به نظرم از اینا شوهر درنمیاد استارتر اخرم باید سنتی شوشو بگیریم😂

جنگ با خودت از اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی به یه بی ظرفیت شان!

اتفاقا دیروز با خواهرم حرفش بود،دوستمون رفت با یه پسری که همه چیزش عالی بود دوست شد ببین سیاست میخواست من که اصلا مخالف دوستی بودم آخرش هم ازدواجم سنتی شد اما اونایی که موفق شدن از اول رفتن سراغ آدم موقعیت دار و روی اون سرمایه گذاری کردن 

من پسرم

توقع داری از پسر سر کوچه شوهر در بیاد؟

تو انتخاب دقت کنید

طرف شاغل باشه

خدمت رفته باشه

در ضمن  تجربه ثابت کرده با دوروز صحبت میتونی  هدف طرفتو متوجه شی

کاربر آقا 
2706