2752
2734
عنوان

فقط من نتوستم دوس پسر رو تبدیل به شوهر کنم؟ یا شما هم هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 60 پست
چند سالشه ؟

۲۱

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍
سنتی دیگه خیلی کمه به سنتی فک کنی مثل من توی خونه‌میمونی

منظور از سنتی اینه مثلا قصد ازدواج اشنا شی ۳ مآه رفاقت کنی بری سر خونه زندگیت بابا چیع چند سال رفیق میمونن واسه منکه هیچکدوم اوکی نبودن یکیشم که قصدش ازدواج بود حتی موقع کات میخواستن حلقه بیارن گفتم نه چون دوسش نداشتم و از چشمم افتادع بود 

این اخری هم که برا من گنده گ ز ابر منطقه شده بود میگفت همه دخترا منتظرن من برم بگیرمشون😐گفتم بیا برو تو. کوچه من واسه رفیق فاب با تو دوست شدم نه ازدواج که فک کرد چه اش دهن سوزی بود دکمه اینم هفته پیش زدم😐😂

جنگ با خودت از اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی به یه بی ظرفیت شان!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازدواج فقط زمانی که خوشکلی آسونه .....این رو یه دختر ۳۵ ساله مجرد داره بهت‌میگه خوشکلی و پدر پولدار ...

دقیقا منم دکترا دارم ولی باز مهم خوشکلی و پدر پولدار و موقعیت داره

باور کن تاثیر پدر پولدار از زیبایی هم بیشتره

من و اطرافیانم خیلی خیلی پولدار نیستیم در حد اون ۴ درصدی ها  ولی از عموم جامعه بالاتریم 

و متوجه شدم دخترای معمولی تر فامیل نسبت ب ماخواستگار بیشتری دارن چون پسرا انگار میترسن برن سراغ پولدارا 

بنظر خودم زبووون داشتن خیلی مهمه. پرو باشی و حاضر جواب و مخ بزنی 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2731

دلایل عدم تبدیل:

۱-یا دستورالعمل تبدیل، ایراد داره.

۲- یا مواد اولیه، نامرغوبه و محصول نهایی، محصول قابل استفاده نمیشه و جز ضایعاته

😅😁

⚠️⛔لطفا به هیچ‌وجه در تاپیک های من کامنت نگذارید🙏، اگه تاپیک یا پستی مورد پسند شد، لایک کنید، و حتی الامکان درخواست ندید🙏  ................  گاهی برای دل خودم، دلنوشته یا متنی رو دکلمه می‌کنم  .................   او قند روزهای تلخ من است❤                                   
دلایل عدم تبدیل: ۱-یا دستورالعمل تبدیل، ایراد داره. ۲- یا مواد اولیه، نامرغوبه و محصول نهایی، محصو ...

باور کن موضوع چیزی عمیق تر از این حرفاس😂😐💔

من و اطرافیانم خیلی خیلی پولدار نیستیم در حد اون ۴ درصدی ها  ولی از عموم جامعه بالاتریم  ...

آفرین وضع مالی ماهم شکر خدا بد نیس بعضی پسرام از این قضیه ترسیدن جلو نیومدن

به نظر من استارتر این ازدواج واقعا قسمته 

یعنی ربط به تقدیر داره اونکه خدا جدا کرده 

ایشالله ادم مناسبت به زودی بیاد😍🥹

باور کن موضوع چیزی عمیق تر از این حرفاس😂😐💔

😅😅😁😁

البته قبل از اینها نیت خیر و عمل صالح هم بی تاثیر نیست😅😁😅

⚠️⛔لطفا به هیچ‌وجه در تاپیک های من کامنت نگذارید🙏، اگه تاپیک یا پستی مورد پسند شد، لایک کنید، و حتی الامکان درخواست ندید🙏  ................  گاهی برای دل خودم، دلنوشته یا متنی رو دکلمه می‌کنم  .................   او قند روزهای تلخ من است❤