2737
2734

۴روزه دارم از گلو درد میمیرم دوبار رفتم دکتر کلی آمپول قرص شربت دمنوش ولی هر روز دارم بدتر از دیروز میشم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 عاجز شدم

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این ویروسه منم مث تو بودم انگار گلوم زخم بود آب دهنم نمیتونستم قورت بدم. آب نمک قرقره کن آبلیمو عسل بخور. خشک کن هم سفیکسیم بخور هر ۱۲ ساعت

اب داغ هم خیلی بخور گلوت ملایم شه

2728
این ویروسه منم مث تو بودم انگار گلوم زخم بود آب دهنم نمیتونستم قورت بدم. آب نمک قرقره کن آبلیمو عسل ...

دقیقا. سیر شدم از زندگی چقد طول کشید خوب شدی؟

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
نشاسته تو آب حل کن بخور. گلو دردت خوب میشه ولی صدات میگیره. خانواده شوهرم همیشه اینکارو میکنن.

امروز صدامم گرفته

2740
امروز صدامم گرفته

سلام خانمی شما خوب شدید 

انقدر گلوم درد میکنه نمیتونم اب دهنمو قورت بدم الان سه چهار روزه به شدت درد میکنه کلی شربت خوردم امپول زدم ولی فایده نداره شما چکار کردید بهتر شدید؟

سلام خانمی شما خوب شدید  انقدر گلوم درد میکنه نمیتونم اب دهنمو قورت بدم الان سه چهار روزه به ش ...

سلام نه خوب نشدم همین امروز صبح باز تامیک زدم😔😔