2733
2739

۶ ماهه عقد کردیم. مادر همسرم اول ازدواج اومد گفت پسرم خونه داره.  اما فهمیدم نه خونه ای در کار نیست. فقط خود مادر شوهرم یه خونه مرکز استان داره که خالیه و شوهرم زمان مجردی می‌رفته اونجا. الانم هنوز میره اونجا و کلا دوس نداره بره توی جمع خونوادگی و هرموقع میریم خونه مامانش یه ربع که نشستیم میگه پاشو بریم. اواخر هفته میاد منو هم میبره خونه مرکز استان مادرش که کسی داخلش نیست. خودش به فکر تهیه کردن یه خونه هست اما جور نشده هنوز. الان مامانم مرتب هی میگه چرا به فکر نیستین چرا بلند میشی باهاش میری اونجا

بهش بگو من دیگه نمیام تا به فکر بیفته 

از طرفی سال اولم بوده شوهرم وقتی یلدایی آوردن گفت نوروز هم عید اوله عیدی میاریم. نوروز شد فقط خودش گل و شیرینی آورد اما هیچکس یه لباس یا هدیه ای به عنوان عیدی بهم نداد. امروزم تولدمه هیچکس بهم تبریک هم نگفته چه برسه به اینکه هدیه بگیره.

منم اعصابم خورد شد گفتم یکم منو هم درک کن همش روی اعصابمی 

شما باشین چیکار میکنین؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

هنوز متوجه تشکیل زندگی و مسئولیتها و وظایفش نشده و احتمالن یی فکره اذیت میشی در زندگی با چنین شخصی چون همه چیو باید بهش بگی و دیگه لطفی نداره

یک بار جدی بشین این موارد برای من تو زندگی مهمه آیا در توانت هست آیا میتونی از پسش بربیای و خودت مدیریت کنی یا نه

سعی کن کمتر در دسترسش باشی با سیاست نه با دعوا .....

شاید داره پس انداز می‌کنه برای مخارج عروسی 

داماد ما دوران عقد چون هزینه ها باخودشبود اینطور بود حتی توسوارشدن به تاکسی خساست می‌کرده 

اما الان ماشاءالله چنان ولخرجه خواهرم هرچه بخواد مسخره ومی پوشه 

اما برای اینکه به دلت نمونه وحرفتو زده باشی باهاش خیلی آروم ومودبانه صحبت کن بگو می خواهم بدونم چرا ؟ 

خدا کنه به دعوا نگردونه 

اما به نظرم دوران عقد خیلی دردسترسش نباشی بهتره

یک چیز دیگه اگر کلا داره تنها زندگی می‌کنه وبا خانواده اش نمی سازه همینم جای فکر داره که چرا؟

منم عزیزم این حرفا و ناراحتیا توی دلمه اگر نگم فقط خودخوری میکنم و اذیت میشم البته به هدیه کار ندارم ...

منم به هدیه کار نداشتم ولی از غصه دیابت گرفتم به نظرم نزار چیزی به دلت بمونه 

2706