2737
2734

همش میگم زن بودن ب این نیس ک ادم بتونه بچه بیاره ولی نمیتونم باورش کنم چون بچه نتونستم بیارم فک میکنم زن واقعی نیستم .

نمیدونم چجوری این حسو ازبین ببرم

اگر بچهام زنده میموندند اولی فروردین ۹۹بدنیامیومد دومی ۱۹مهر۴۰۲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
فکرکنم حیلیا اینی حس را دارن ولی مهمتر از هرچیز حسیه ک شوهرت بهت القا میکنه

شوهرم ک حس نابودی بهم القا میکنه😅😅🤣🤣

2740
باور کن هنر زن فقط زاییدن نیس هبچوقتمممممم از خدا نا امید نباش حتما ب وقتش میده ب حکتمش اعتماد کن

من بچه نمیخوام فقط میخوام این حس ناکافی بودن ازخودم دور کنم ازارم میده

عزیز دلم ،الهی که خدا حاجت دلتو بده ولی چندین مورد در اطرافیانم دارم که هانمهای به شدت خوب و توانمند و مهربان و لایق و ز هر لحاظ عالی هستن ولی مادر نشدن در صورتیکه مواردی هم دیدیم در جامعه و اطرافمون که اصلا لایق مادری نیستن ولی فرزند دارن  ،این حس منفی رو از خودت دور کن چون این فقط یه آزمایش الهی هست و مصلحت خداست ،ما حکمتشو نمیدونیم 

آره من

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺
بقول خواهرم که میگفت پیش خودم میگفتم مگه من از یه گنجشک کمترم که نمیتونم....🥲. البته اون الان ۴ ما ...

من ۱ساله دارم فک میکنم ولی شوهرم موافق نیس والان تصمیم دارم بعد طلاق دوتا دختر ب سرپرستی بگیرن همه سرمایه دارم جمع میکنم که از پسش بربیام انشالا اگ زنده بودم

2706