2733
2734
عنوان

شوهرم داره خیانت میکنه؟؟؟؟اسکرین

674 بازدید | 25 پست

۳ روزه رفته مسافرت پیش خانوادش من به دلایلی نرفتم

اصلن باهام تماس نمیگیره آدمی ک روزی ۲۰ بار بهم زنگ میزد جواب پیامامم ۳ ساعت ی بار میده 

ممکنه خیانت کنه 

خیلی مشکوکه دگ حالمو بهم زد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هستین اسکرین بزارم؟؟

اره

بی تو ثانیه هایم بوی دلتنگی میدهد🙂💔 #بهیادتم:)#سیاه ترین قلب ماله منه🙃💔#برگرد قلبم🙂🚶🏻‍♀️خدایا علیمو برگردون🙂داستان زندگیمون مثله فرهاد بود ولی هیچ کجاش شیرین نبود🥃
2731
2740

اگه فقط با وجود این چیزی که گفتی بهش شک کردی باید بگم حساس شدی...بالاخره عیده ، دورش آدمه 

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
اگه فقط با وجود این چیزی که گفتی بهش شک کردی باید بگم حساس شدی...بالاخره عیده ، دورش آدمه 

چون ادمی ک ردزی صدبار زنگ میزنه پیامامو در جا جواب میداد ۳ ساعت یهو غیب میشه 

حس شیشم میگه با دوستای خاهراش اوکی شده بیرون میرن

این بنده خدا کی از مسافرت برمیگرده؟ یا خدا تو چرا این همه بدبین و مشکوکی ؟ اسی واقعا بهش برنمیخوره ...

شنبه ۱۱ ام برمیگرده من تهمت نزدم فقط از بی توجهیش گله کردم

ولی تو دل خودم افتاده ک خیانت میکنه

کسیکه درحال خیانت باشه، انقدر ضایع بازی در نمیاره که کلا پیام نده زنگ نزنه و اینچیزا (اگه بقول خودت ...

چی بگم😔😔😔 وسوسه شدم منم سر خودمو گرم کنم ولی یحوری توبه کردم ک اصلن ب این کار کشیده نشدم خداروشکر

2706