2733
2739
عنوان

با این مرغا چیکار کنیم🥲

1282 بازدید | 76 پست

فردا ۳۰ نفر مهمون داریم

بابام رفته مرغ خریده بخدا که هر ران مرغ اندازه ران بوقلمونه از بس بزرگه

خیلییییییی زیادی بزرگه 

مامانمم میگه نصف بیشترش خروسه

هر مغازه ای رفته بود مرغ نداشتن

مامانم میگه میترسم پختش خوب نشه یه حالتی مثل پلاستیکی بشه بعد از پخت

شما تجربه ای دارین؟ بد نمیشه؟

خانواده نامزدمم بین مهمونا هستن چون فامیلیم استرس گرفتم

به ارواح جدم کاربری دست دو نفره وگرنه اینقدر احمق نیستم که تاپیک هایی بزنم که زمین تا آسمون مغایرت دارن:/

نمیشه کبابشون کنید

فقط 46 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[تیکر بارداری نیست]خدایاشکرت💚🌱یاحیدرکرار🌱💚🇮🇷💚 میشه با قلب مهربونت برای بابام دعا کنی؟ حالش خوب بشه🤲😭ان شاءالله همیشه در کنار خانوادتون خوش باشید تن همتون سلامت و دلتون خوش باشه🤲ملّتی که تاریخ خود را نداند، محکوم به تکرار آن خواهد بود... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمئنید مرغه؟

آخه ران بوقلمون خیلی بزرگتر از مرغه!!

مرغ نهایت ۲،۳ کیلویی باشه دیگه بازم رانش نصف بوقلمون نباید بشه

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2731
2738

از زودتر بزارینشون سرشون بزارین بخار پز شن

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

نمیشه فسنجونش کنید؟

مرغ به تیکه های کوچکتر تقسیم میشه خوبم بذارید جا بیافته سفت نمیشه

این جمله‌ی " زنی که خرج نداره ارج نداره " که ملت اینجا میگن رو من اولین بار اینجا شنیدم😶پیرزن های اطراف من همیشه میگفتن "زن باید کار کنه و پول داشته باشه که پس فردا شوهرش خواست باسنشو بخارونه، فکر نکنه می خواد از جیبش پول دربیاره و بهش بده"😏
نمیشه کبابشون کنید

نه مهمونی تو خونست تعداد بالا کباب کردنشون سخته و بو میپیچه همسایمون بارداره

به ارواح جدم کاربری دست دو نفره وگرنه اینقدر احمق نیستم که تاپیک هایی بزنم که زمین تا آسمون مغایرت دارن:/
2706