2733
2734
عنوان

امان از بی شعوری

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 30 پست

عجببببب 😐💔 

البته کارای این مردم عادیه ، شمالم میان گند میزنن به طبیعت یه چیزی هم بهشون میگیم بهمون میگن دهاتی و عقب مونده و ... شعور شعور شعور ...!

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما اشتباه برداشت کردی منظوری بد ی نداشته

از نظر  ظاهری منظورش بوده 

که هر دو پوست تیره دارند 

البته که شباهت مسخره هست که اونا سیاه پوست کاملا 

اونا یکم رنگ پوستشون سبزه هست

بیاین یکم با هم مهربون تر باشیم انقد جیگر همدیگه رو خون نکنیم 
2731
اره کل ثروت و الماس‌های اونا رو اروپایی‌ها غارت کردن و بجاش دو لقمه نون میدن بهشون، اتیوپی و اریتره ...

بنده در ابتدای حرفم هم گفتم این تشبیه با توجه به اینکه باعث ناراحتی مردم میشه درست نبوده

ولی حرفم اینه تشبیه مردم بندر عباس به مردم آفریقا نباید توهین تلقی بشه

سرزمین آفریقا خیلی فراتر از اتیوپی و کنیا های ذهن ماست..

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
من کیش ساکنم مردمش بع حدی سفیدن که شهرستانیا تعجب میکنن 

مهاجرن اونا 

#مثل_قلی_نباشید           از آگاه شدن مردم حسابی برآشفته شدن و ترسیدن😏  کتاب ۱۲ قرن سکوت از ناصر بنا کننده معروف به پورپیرار و کارنامه اسلام از دکتر عبدالحسین زرین کوب رو بخونید مفیدن             با فحاشی به هرودت تاریخ نویس بزرگ و معتبر جهانی و ویل دورانت،  نمیتونید تاریخ رو عوض کنید😏 اره همه تاریخ نویسا و محققان یونانی، ارمنی، مسیحی، رومی ، مسلمان دروغ گفتن، محققان نی نی سایت به گذشته سفر کردن و تاریخ جدید برامون آوردن😏       امضای قبلیم رو که خوندید؟ نی نی یار گفت حذفش کن، مهم اینه که دیدید! حالا برید دنبال حقیقت و خودتون بخونید نه گوش به فرمان شبکه های بهایی و پیجهای پروژه بگیر اینستا باشید، افرین دخترای خوب😘                                                                                         
2740
به نظرم به کسی توهین نشده براساس رنگ پوست تشبیه سازی کردن البته من کارشون رو قبول ندارم و به نظرم ...

بنده خدا اگه توی کشور درست حسابی رندگی میکردیم الان چوب تو آستین صاحب پاساژ میکردن، به این میگن هرسمنت!!!!

بنده در ابتدای حرفم هم گفتم این تشبیه با توجه به اینکه باعث ناراحتی مردم میشه درست نبوده ولی حرفم ا ...

رنگ پوست هیچ وقت باعث تحقیر نیست هر چند بعضیا که نژادپرستن هنوز این مرحله رو رد نکردن 

#مثل_قلی_نباشید           از آگاه شدن مردم حسابی برآشفته شدن و ترسیدن😏  کتاب ۱۲ قرن سکوت از ناصر بنا کننده معروف به پورپیرار و کارنامه اسلام از دکتر عبدالحسین زرین کوب رو بخونید مفیدن             با فحاشی به هرودت تاریخ نویس بزرگ و معتبر جهانی و ویل دورانت،  نمیتونید تاریخ رو عوض کنید😏 اره همه تاریخ نویسا و محققان یونانی، ارمنی، مسیحی، رومی ، مسلمان دروغ گفتن، محققان نی نی سایت به گذشته سفر کردن و تاریخ جدید برامون آوردن😏       امضای قبلیم رو که خوندید؟ نی نی یار گفت حذفش کن، مهم اینه که دیدید! حالا برید دنبال حقیقت و خودتون بخونید نه گوش به فرمان شبکه های بهایی و پیجهای پروژه بگیر اینستا باشید، افرین دخترای خوب😘                                                                                         
ن عزیزم من بندرعباس و بوشهر هم دیدم سفیدن 

اخه آب و هوا تاثیر میذاره

2706