2737
2739
عنوان

شما چی فکر می کنید

307 بازدید | 27 پست

با سلام و تبریک سال نو  و قبولی طاعات و عبادات 

پسری ۳۳ مجرد  بدون خانواده با اطلاعات خیلی کم در همین حد که می خواهم دوستی که ده سال پیش تو دانشگاه با هم بودند 

بره و ببینتش 

و الان هم رفته 

شما اگر جای این مادر باشید که پسرش اینکار را کرده و هزاران افکار سمی تو ذهن مادر این پسر هست 

شما این رفتار پسر را مشکوک ارزیابی نمی کردید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیر  مشکوک ارزیابی نمیکنم..

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....
2740

واقعا شما به پسر ۳۳ ساله مشکوک میشید بچه که نیست

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     

الان باید پسرتون به بچه اش زنگ بزنه بگه بابایی کجایی زودی بیا خونه 😁

بعد شما نگران پسر ۳۳ ساله ای ؟

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

سلام  شما راجب یه بچه حرف نمیزنید راجب یه مرد33 ساله حرف میزنید قرار نیس همه چیز رو گزارش بده به مادرش  این رفتار کنترل گر خیلی بده برا ادمی در این سن بنظرم مادرش هیچ فکر بدی نباید بکنه

خداوند همان گونه باتورفتارمیکندکه  درباره ی او گمان میکنی ❤️

حتی اگه مشکوک باشه

یه پسر عاقل ۳۳ سالست که خودش میتونه خوب و بدو تشخیص بده

مادر پسر اگه احساس خطر میکنه باید در مهیا کردن شرایط ازدواج کمکش کنه

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊