2737
2734
عنوان

عروسی خواهر

389 بازدید | 36 پست

بچه ها خواهرم این‌مدت خیلی زیاد دلمو شکسته با رفتاراش و غریبه حساب کردن من و کلا جو فوق العاده زیادی کخ بخاطر ازدواجش گرفته انگار فخر میفروشه و فک‌میکنه عجب چیزی‌گیرش اومده من مجردم و کوچیکتر.در کل رابطمون سرده ولی به هرحال جشنشه هم ازش به شدت ناراحتم هم اگه تو برنامش زیادی شاد نباشم‌میگن حسوده. پیشنهادتون چیه؟انگار از سر اجبار باید پا بذارم رو دلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ب کارا و رفتارای خواهرت اهمیت نده 

بعدم‌احتمال راره جوری برخورد کرده باشی ک حس بد القا کرده باشی

ب هرحال چ خوب چ بد صاحب مجلس هستید حتما ب خودت برس و بهترین لباسو بگیر بستگی ب اندامت داره مدلش

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم

وای مگه داریم همچین خواهری من خودم ازدواج کردم یه دختر هم دارم خواهرم مجرده شبا با عشق ازدواجش می خوابم و برنامه ریزی میکنم

از زندگی آموختم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست
2740

بخدا مجردی عشقه ول کن متاهلی .

خواهر که نیست دونه ی داغه این

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
ب کارا و رفتارای خواهرت اهمیت نده  بعدم‌احتمال راره جوری برخورد کرده باشی ک حس بد القا کرده با ...

حس بد و اون القا کرد و همچنان القا میکنه متاسفانه جو زیادی گرفته

حس بد و اون القا کرد و همچنان القا میکنه متاسفانه جو زیادی گرفته

بیخیال باش تو ک حسودیت نشده بزار اون فاز بگیره تو ب خودت و حال خوب خودت فکر کن

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم
وای مگه داریم همچین خواهری من خودم ازدواج کردم یه دختر هم دارم خواهرم مجرده شبا با عشق ازدواجش می خو ...

اگه بهت بگم تا الان اسم خواستگار و ازدواج واسم‌ممنوع بود چون کوچیکترم با ۲۷سال سن بیشتر شاخ درمیاری

2706