2733
2734
عنوان

معرفی کتاب آموزش پیانو کودکان

75 بازدید | 6 پست

در کتاب جان تامسون جلد اول عمدا مواد درسی محدودی گنجانده شده است. در این بخش تنها پنج نت بالای دو‌ی وسط و پنج نت زیر آن معرفی می‌شود و کشش‌های زمانی کوچک‌تر از نت سیاه نیستند. این موضوع، امکان تمرینات بسیار را به صورت مرور درس‌ها فراهم می‌آورد و افزودن مواد درسی کمکی را غیر ضروری می‌کند. به طور خلاصه کتاب جان تامسون جلد اول به خودی خود کامل است و شامل تمرینات نوشتنی، نت‌خوانی، مرور درس‌ها و درس‌های فنی است.

بخش‌های همراهی که اجرای آن بر عهده مربیان یا والدین است، برای اغلب درس‌ها آمده است. این همراهی‌ها به دقت ساخته شده‌اند تا قطعه‌های کوتاه این تمرینات تا آن جا که ممکن است به صورت بخش‌هایی از یک قطعه بزرگ به نظر برسند. این همراهی‌ها از جهت‌های گوناگونی ارزشمند هستند. آن‌ها نه تنها امکان اجرای قطعه را در گام‌های دیگر فراهم می‌کنند و از این رو از یکنواختی کسالت‌آور دو ماژور جلوگیری می‌کنند، بلکه رعایت دقت زمانی و ریتم دقیق را به ویژه هنگامی که با تاکیدهای قوی اجرا شوند، الزامی می‌کنند و به این ترتیب با ایجاد حس ریتم از همان آغاز کار به هنرجو کمک می‌کنند.

پدرام ثابت 

کارشناس ارشد آهنگسازی دانشگاه هنر

هرگز نگو خدا به من پشت کرده ،شاید خودت برعکس نشستی .

سلام من قصد دارم پسرمو بذارم کلاس موسیقی بنظرتون از چی شروع کنه ۷ سالشه یه چیزی که آینده دار باشه 

خدایا میدونم به این زودیا یه نی نی خوشگل بهم بدی بشه همدم پسرم 🥹
سلام من قصد دارم پسرمو بذارم کلاس موسیقی بنظرتون از چی شروع کنه ۷ سالشه یه چیزی که آینده دار باشه&nb ...

سلام

همین امسال اقدام بفرمایید

بهترین زمان برای شروع موسیقی در کودکان 

حدود سن ۵ یا ۶ سالگیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من قصد دارم پسرمو بذارم کلاس موسیقی بنظرتون از چی شروع کنه ۷ سالشه یه چیزی که آینده دار باشه&nb ...

عده ای معتقد هستند کلاس های ارف 

شروع بشه آموزش کودک

عده ای هم معتقدند مستقیما همان سازی که کودک علاقه‌مند است با همان شروع کند و زمان را مصروف کلاس ارف نکرد

2742
سلام همین امسال اقدام بفرمایید بهترین زمان برای شروع موسیقی در کودکان  حدود سن ۵ یا ۶ سالگیس ...

تابستون مینویسم

عده ای معتقد هستند کلاس های ارف  شروع بشه آموزش کودک عده ای هم معتقدند مستقیما همان سازی که ک ...

ممنونم