2733
2739

بچه ها من امروز رفتم سونو گفت ۶ هفته ۶ روزی ولی اصلا ازم تاریخ اخرین پرییدم و نپرسید من حتی تاریخ نزدیکیمم میدونم ولی اصلا با این سن بارداری درست نگفت من ۲۲ بهمن اخرین پرییدمه و‌حدودا ۶ اسفند نزدیکی داشتم بتامم روز ۲۷ اسفند ۳/۴۰۰ بود تقریبا  ولی فقط ساک بارداری دید از دیروز رمق و‌اعصاب ندارم چرا کیسه زرد و جنین و‌ندیده ترو به هر کی میپرستید دعا کن ۳ ماه پیش تو ی روز دو بار عمل سخت شدم 

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.

دکتر سونوگرافی کاری به تاریخ آخرین پریود نداره من سر هیچکدوم از بچه هام دکتر سونوگرافی ازم نپرسید 

اون بر اساس رشد جنین و شواهد و قرائن سن رو تخمین میزنه

توی گزارش چی نوشته نوشته جنین رویت نشد ؟

دکتر سونوگرافی کاری به تاریخ آخرین پریود نداره من سر هیچکدوم از بچه هام دکتر سونوگرافی ازم نپرسید&nb ...

نه گفت جنین هنو مشخص نیس دو هفته دیگه بیا 

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

عزیزم نگران نباش 

چیز بدی ننوشته تو گزارش . تکرارش کن . اگر چیز بدی بود می‌نوشت . بعدشم دکتر شهروز عبدالملکی دکتر منم بوده هر دو تا زایمان هام پیشش بودم واقعا دکتر خوب و فوق العاده ای هست به خدا و بعد به ایشون اعتماد و توکل کن 

تا هفته هشتم هم برای دیدن زرده و جنین وقت هست

عزیزم نگران نباش  چیز بدی ننوشته تو گزارش . تکرارش کن . اگر چیز بدی بود می‌نوشت . بعدشم دکتر ش ...

ممنون قشنگم دکتر تایید سونوگرافیشونه من ماموریان و‌انتخاب کردم برای دکترم ولی باورت نمیشه عسییسم رد دادم اینقدر فک کردم به 😔😔😔

ممنون قشنگم دکتر تایید سونوگرافیشونه من ماموریان و‌انتخاب کردم برای دکترم ولی باورت نمیشه عسییسم رد ...

هرچی بیشتر استرس بدی و نگران باشی مطمئن باش بدتر میشه شرایط نفس عمیق بکش از ته دل بسپار به خدا. بگو خودت به من دادیش خودتم مراقب باید باشی باید باید والسلام . بگو من این بچه رو از خودت سالم و سرحال می‌خوام . دیگه م به بقیه ش کاری ندارم.