2733
2739
عنوان

میشه کمکم کنید

178 بازدید | 32 پست

من یه دخترم . مجردم . عاشق درسم و میخونم و دوسش دارم علاقه دارم به خوندن کتاب ولی یه چیزی اذیتم میکنه اینه که خیلی به متضاد خودم فکر میکنم و ذهنم به رابطه و فلان درگیره پارسال هم سابقه اش رو داشتم ولی الان خودمو کنترل میکنم خیلی سخته و ذهنم پر شده بدجور از اینا . خودمم دوست ندارم زیاد از این چیزا چیکار کنم ؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم همینطورم. راه حلی براش پیدا نکردم. ولی مخصوصا چون سنت پایینه سعیتو بکن سمت رابطه اینا نری فعلا

وآسه همینه . ذهنم بهم آلارم خطر میده اون طرف مغزم یه سازی میزنه . خیلی اذیتم

2740
سنم پایینه ، ۱۳ امسال میرم ۱۴ البته خیلی مونده تا ۱۴ سالگیم

ای وای فنچی که هنوز ببین خیلی زوده تو اصلا نباید توی نی نی سایت هم باشی .....اصلا چرا گوشی داری؟

واین چیزایی که گفتی طبیعیه واقتضای سنت ولی خب متاسفانه چون توی کشور ما دختر پسرا رو توی مدرسه واجتماع از هم جدا میکنن خیلی مشتاق هستن بهم و اینکه این خیلی طبیعیه ....

ولی خودتو با درس و ورزش و مهارتهایی که دوست داری مشغول کن بزار از ذهنت بره بیرون 

وآسه همینه . ذهنم بهم آلارم خطر میده اون طرف مغزم یه سازی میزنه . خیلی اذیتم

واقعا برای خودم راه حلی پیدا نکردم که بت بگم. ولی اینکه خودتو مدام با کارای دیگه مشغول نگه داری کمک میکنه

2706