2733
2734

چطوری حالتون خوبه؟ چطوری وقت میکنید به زندگی و خودتون میرسین؟

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شاغل بودم الان نیستم...

معمولا بعد کار یه دور باشگاه میرفتم یا قهوه می‌خوردم

کل روز و تامین بودم

البته من از ظهر تا بعد از غروب سرکار بودم، دیگه وقتی برای انرژی داشتنم نبود😑 ولی خب درس و شام و چمیدونم فردا مدرسه و...

او قندِ روزهای تلخ من است!🤎 .
موبایلم رو میذارم کنار به کارهام میرسم

منظرم کار نیست 

حال خوبه

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم

من روزی 10 ساعت دور بودم اصلا زندگی نمیکردن فقط پول درمیاوردم م استعفا دادم ارزشش نداشت 

کار بیشتر از 8 ساعت ارزشش نداره

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2738

شاغلم( کادر درمان)

دوتا دختر ۱۲ و ۵ ساله دارم

و کلا در حال دویدنم 

خوابم بسیار کمه

بسیار اهل رفت و امدم...

البته ناگفته نماند که جونم داره در میاد به امید خدا😂

همون آني سابقم كه از ٨٩ عضو بودم...