2737
2734

اینایی که یهو میرن و غیبشون میزنه

بدون اینکه بگن چرا و ...

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️                                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطور و چگونه؟😅 اگه اون آدم برات مهم باشه چی؟

یه کاری میکنم کمتر سمت موبایل برم که چشمم به پی ویس نیوفته، ترجیخا خاموش میکنم گوشیمو

هیچ فرقی نداره برام، چه مهم باشه برام چه نه مهم اینه آدم بیشعوریههه🗿🌹

او قندِ روزهای تلخ من است!🤎 .
2731
یه کاری میکنم کمتر سمت موبایل برم که چشمم به پی ویس نیوفته، ترجیخا خاموش میکنم گوشیمو هیچ فرقی ندار ...

هععععییی🚶🏻‍♀️

موضوع اینه که چندین بار تکرار شده و کلا اینجوریه

من بعد یه مدت زدم تو فاز بیخیالی و گفتم اشکالی نداره عادتشه و سخت نگرفتم.

ولی این دفعه دیگه احساس میکنم باید یه فکر جدی کرد

از طرفی هم چون آدم مهمیه برام و دوست ندارم ارتباطم رو برای همیشه باهاش قطع کنم موندم سر دو راهی🥲

هععععییی🚶🏻‍♀️ موضوع اینه که چندین بار تکرار شده و کلا اینجوریه من بعد یه مدت زدم تو فاز بی ...

ارتباطت و کم نکن فقط جوری رفتار کن بفهمه ناراحتی از این کارش... البته ممکنه عمدی نباشه و عادتش باشه🌚🌹

او قندِ روزهای تلخ من است!🤎 .
ارتباطت و کم نکن فقط جوری رفتار کن بفهمه ناراحتی از این کارش... البته ممکنه عمدی نباشه و عادتش باشه ...

عادتم باشه عادت بدیه خو🤧🤧🤧

فکر کنم احتمالا اونقدری که من برای اون اهمیت قائل هستم اون نیست.

وگرنه غیر ممکنه آدمی حتی به عادت متوجه نباشه که این کارش بقیه رو آزار میده...

و جالبتر اینکه من قبلتر چه با رفتار چه مستقیم بهش گفتم که ناراحت میشم

و الان این موضوع بسی فکرم رو درگیر کرده  که بهترین تصمیم چیه...🤕