2737
2739
عنوان

درد نداشتن در هفته 40 بارداری

10307 بازدید | 14 پست

امروز وارد 40 هفته شدم.اما دریغ از یه ذره درد.دو روز پیش رفتم دکتر.معاینه کرد.دهانه رحم بسته بود.گفت نرم شده اما بچه هنوز پایین نیومده.گفت یا سرش جفت نشده یا سرش بزرگه.

گفت تا 1 شنبه صبر کن یا دردات شروع شه یا کیسه آبت پاره بشه.

اگه نشد نامه داد بستری شم بیمارستان آمپول فشار بزنم.گفت با اونم نشه میفرستم سزارین.

الان موندم چه کنم.گفت کار سنگین کن.پیاده روی کن.گفت هر کاری میخوای بکن.حتی بدو.چون بچه بالاست.

من کلی دلم میخواد طبیعی زایمان کنم.تا کی میتونم صبر کنم.

گفت اگه بیشتر بمونه احتمال پی پی کردنش هست.

تورو خدا اگه راهی بلدین که دردام شروع شه یا دهانه رحمم باز شه بهم بگین

پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم

طولانی شد ولی خواستم تو یه پست همشو بگم.حالا بهم کمک کنید😢

پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم

تا دلتونم بخواد زعفرون میخورم.دیروزم کلی کار کردم.عینه خونه تکوووونی.اصلا این بچه تکون نخورد بیاد پایین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ايران نيستم اينجا تا ٤٢ هفته به جنين براي تولد وقت ميدن ديرتر بشه نگران ميشن. 

شايد زمان محاسبه بارداري شما هم زودتر از موعد حساب شده عجله نكنيد . 

انشالله به سلامتي دنيا مياد 

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2731

زعفرون نخور

همون استراحت نكن پياده روي زياد انجام بده

گل گاو زبون بخور انشالله زايمان مي كني

هر چي خدا صلاح بدونه عزيزم

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞

آخه پس چرا درد ندارم.چرا اصلا  نمیاد پایین.تاریخ سونو دیروز بود واسه رایمان اما هنوز خبری نیست.

از پله بالا برو و تا میتونی پیادهذروی کن

کار سنگین نکن ب خودت اسیب میزنی عزیزم ولی فعالیتت رو زیاد کن هر چند میدونم سخته با این وزن ولی شنیدم پله خیلی موثره

ایشالا ک طبیعی زایمان کنی

موقع زایمانت منم دعا کنی ممنونت میشم

2738

خوش به حالت انقدر دلم میخاد بچه هام تا چهل هفته بمونن 

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊

نزدیکی داشته باشید. 

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊

آزی جان حتما

Zarsان شالله که میمونن.تو هم دعا کن این دخمل ما راحت دنیا بیاد

تا کی میتونم صبر کنم واسه طبیعی؟آخه نمیخوام سزارینو.البته میدونم اگه بچه درشت باشه و ... ریسکش بالاست.

شوهرم دیشب میگفت بسپار دست خدا

ان شاء الله همه نی نی ها سالم و سرموقع دنیا بیان 

2706