2733
2739
عنوان

تاحالا خونه خاله شوهرم نرفتم

168 بازدید | 10 پست

بعد پنج سال اولین باره دارم میرم خالش مسنه شوهرش فوت شده نمیدونم دختراش هستن یا نه ولی خجالت میکشم خیلی 😑 روابط اجتماعیم صفره اگه دختراش نبودن بخواد پذیرایی کنه خودم باید بلند بشم ؟ ضایه س ؟ چون هودشم سن بالاس نمیدونم اخلاقش چیه باز بلند شم فک نکنه فوضولم 😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اصلا بلندشم ؟؟؟ 

برو خودت موقعیت رو بسنج . اگه دختراش نبودن و دیدی میخواد بلند بشه خودش ، بگو خاله جون اجازه بدین من کمکتون کنم . بعد ببین واکنشش چیه . اگه گفت دستت درد نکنه برو بیار که خودت بیار ، اگه هم حس کردی خوشش نیومد که بشین سر جات ، شما ادبت رو نشون دادی

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2740
اها من چون اولین باره میرم برخوردی نداشتم نمیدونم اخلاقش چیه 

از من بپرس کل خانواده ی شوهرم سن بالا هستن.  شوهر من اخرین نوه ی کل خانوادشونه داداشش از بابام بزرگتره.  حالا ببین چقدر سناشون بالاست.  کلا ادمای مسن حساسن رو اینکه بخوای کمکشون کنی.  فکر میکنن منظورت اینه که تواناییشو ندارن. مادر بزرگ خودم با واکر میره پای ظربشویی ظرف میشوره میگی بده من بشورم میگه منظثرت اینه من پیر شدم نمیتونم؟  ببین اینطوری برداشت میکنن.  بخصوص مهمونمباشی رودرواسی هم داشته باشی. 

بذار خودش هرطور صلاح میدونه پذیرایی کنه.  کمک بخواد خودش به شوهرت میگه.  خالشه با اونکه دیگه رودرواسی نداره میگه مثلا ظرف بذار میوه ببر نخوادم نمیگه

از من بپرس کل خانواده ی شوهرم سن بالا هستن.  شوهر من اخرین نوه ی کل خانوادشونه داداشش از بابام ...

اخلاقا فرق میکنه اخع مادرشوهر خودم کیسه های بزرگ بادوم رو جاب جا میکنه هیچیش نیس بعد تا میخاد پذیرایی کنه تمام دست و استخوناش درد میکنه توقع داره کمکش کنیم سنشم بالاس ... حالا چون خالشو تو بعضی مراسما و فقط از راه دور دیدم زیاد نمیدونم چی ب چیه .. هیچ سال شوهرم نمیگف بریم خونه هاله امسال متحول شده ، منم خجالتی و کم حرفم اصلا دوست ندارم برم ..نمیخوام سوتی بدم