2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با شامپو میشورم و شونه می زنم و میبندم

گاهی نوکشو چرب می کنم موخوره نگیره

سه ماه یکبار تو حموم مامانم پایینشو کوتاه می کنه برا جلوگیری از موخوره

همین

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2731

من جنس موهام واقعا خوبه. پرپشت و کلفته

ولی خیلی بد ازش نگهداری میکنم😂🥲ی شامپو عادی میزنم و تو حموم شونه میکنم بعد میام میزارمشون تو حوله و بعدش با سشوار خشک میکنم

ته روتینم همینه😂احساس گناه میکنم

نور باش!                                                          ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!
2740
مثلا چی بگیرم اخه که واقعا پرپشت کنه ...موهام جون ندارن از بیچس نازکه و بیحاله.تاحالام رنگ نکردم که ...

خب یک سرچی بزن به بین چه روغن هایی برای پرپشت شدن خوبه روغن نارگیل و ارگان که عالیه شامپو و ماسک خونگی هم حتی بزنی گوگل یا از خانومای همین جا بپرسی بهت میگن

2706