2733
2734

بچها یه رو قبل ما اومدن شهرستان میگه از وقتی اومدم خونه جم کردم 

بعد حیاط پر آشغال خونه کثیف اشپزخونه کثیف 

من کلا جم کردم 

البته بخاطر خودشیرینی نه (خودم یکم وسواس دارم تو جای شلوغ نمیتونم بشینم)

بعد برداشته پتو میشوره منم با خودم میگم وقتی خونت انقد کثیفه شستن پتو الان واجب نیست

بعد من موندم چجوری میگه از وقتی اومدم جم کردم که انقددددددد بهم ریختس مگه با خر طرفه

کسیم کع شبیع کسی نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بگو من که خونه رو برق انداخته بودم یعنی کی اومده این بین؟!

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2728
چون پتو ریخته میشوره منم مثل کوزت دارم کار میکنم خونه 

برو خونتون بهش رو نده

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
خب بگو من که خونه رو برق انداخته بودم یعنی کی اومده این بین؟!

میگه از وقتی اومدم خونه رو جم کردم بخدا دیرو از کمر افتادم انقد که بهم ریخته و کثیف بود بعد الان رفته پتو میشوره بجای اون میتونه بیاد اشپزی کنه منم ظرفارو بشورم خونه رو جم کنم

کسیم کع شبیع کسی نیستم
2740
چون پتو ریخته میشوره منم مثل کوزت دارم کار میکنم خونه 

اسی جان خودت داری میگی وسواسم شستم اونکه چاقو جلو گردنت نزاشته کارکنی بازمنتت دیگه چیه نکن

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
استغفرالله دهن روزه تاپیکا همه غیبته🙃

😂😂😂شما بفرمایید تسبیح📿📿شب بیاین این تاپیکا حرفت تو تاپیک بغلی این بود؟😂

درخواست دوستی (آقایون)ممنوع .یه دختر مهربون اما زود از کوره در میرم🤣اگه مخالف نظرمی ریپ نزن حوصله ی جرو بحث ندارم نه دردسر میخوام نه دعوا.
اسی جان خودت داری میگی وسواسم شستم اونکه چاقو جلو گردنت نزاشته کارکنی بازمنتت دیگه چیه نکن

منت نمیذارم بخدا اخه الان رفته پتو میشوره منم یه نفرم و تازه عروس

میگم همه کارو میکنم فقط اشپزی خودش کنه به هر حال صاحب خونه اونه دیگه 

کسیم کع شبیع کسی نیستم

اگه مجبورت کرده کار کنی حق با تو، وگرنه خودش میدونه میخواد پتو بشوره یا آشپزی کنه یا اصلا بخوابه.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
منت نمیذارم بخدا اخه الان رفته پتو میشوره منم یه نفرم و تازه عروس میگم همه کارو میکنم فقط اشپزی خود ...

مادرشوهرن دیگه شمام چشاتوببیندکاراخونه رونکن یک چیز دم دستی درست کن بخورین

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2706