2733
2734

معلومه ک خطرنامه حتی کشنده برای مادر

اخه چ کاریه وقتی مرده نگهش داری

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دکترم رفته سفر تعطیلات هم هست نمیدونم سقط ۳ ومم هست میخوان از جنین بگیرن یا نه

برو زایشگاه بابا خودت داغون میشی 

به نظر من یعنی فقط شنیدم

اسپرم ضعیف و مشکل های ژنتیکی زیر 3 ماه سقط میشن متاسفانه 

انشاءالله نی نی بعدی سالم بغل بگیری

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

اصلا تا ده روز هیچ کاری نکن

2 صبحانه تخم مرغ محلی با یک قاشق روغن حیوانی بخور

3 اصلا سردیجات نخور اصلاااا لب هم نزن

4 خروس بکشین یه ذره اندازه کف دست گوشت بزارین زود پز تا بپزه با زعفرون و برنج زیره دار بخور روش هم یکم روغن حیوانی بزن

5 دل و کمرت ببند

6 حموم نرو تا ده روز

7 مرتب دراز بکش

8 گرمی جات بخور

9 دمنوش آویشن و بابونه و زیره بخور

10 کمرت چسب کمر بزن

11 کاچی بخور

دستورش

از اینترنت بگیر

یا

ما ادویه 40 گیاه کاچی از عطاری میگیریم ک کرمانی ها اینو دارن شهرای دیگه نمیدونم

ارد برنج تفت میدی این ادویه رو هم میریزی

گاوزبون و بابونه دم کرده ابکش میکنی میریزی داخلش

بعد روغن حیوانی و گردو میریزی با نبات

میزاری تا به غلظت مناسب برسه و قل بخوره

خوااااهش میکنم مراعات کن

2740
میخوام بدم ازش نمونه بردارن اونم دکترم سفر هست

من پارسال کورتاژ شدم گفتن آزمایش میکنن ولی تو جواب آزمایش کورتاژ فقط اندازه ها و چیزایی که از داخل رحمم درآورده بودن نوشته بود بعدش هم فکر کنم تا سه تا سقط نباشه اهمیت نمیدن

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
من پارسال کورتاژ شدم گفتن آزمایش میکنن ولی تو جواب آزمایش کورتاژ فقط اندازه ها و چیزایی که از داخل ر ...

عزیزم😔خیلی درد بدیع من پاسال مردم و زنده شدم اینم از امسالم

اصلا تا ده روز هیچ کاری نکن 2 صبحانه تخم مرغ محلی با یک قاشق روغن حیوانی بخور 3 اصلا سردیجات ...

مرسی عزیزم مرسی که گفتی چیزی هم نمیتونم بخورم از ناراحتی معدم قفل شده

برو زایشگاه بابا خودت داغون میشی  به نظر من یعنی فقط شنیدم اسپرم ضعیف و مشکل های ژنتیکی زیر 3 ...

اره هزار بار گفتم دکتر طب سنتی رو ول کن دکتر اورولوژی میگه برو عمل نرفت من شدم موش آزمایشگاهی

اره هزار بار گفتم دکتر طب سنتی رو ول کن دکتر اورولوژی میگه برو عمل نرفت من شدم موش آزمایشگاهی

به نظرم شما هم یه بار محکم جلوش وایستا 

مرسی عزیزم مرسی که گفتی چیزی هم نمیتونم بخورم از ناراحتی معدم قفل شده

لطفا رعایت کن 

عزیزم😔خیلی درد بدیع من پاسال مردم و زنده شدم اینم از امسالم

وایی یعنی باز دوباره همون اتفاق برام میفته😱

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
2706