2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

استادت دنبال یه معشوقه ی جووونه، تو هم یا خیلی ساده ای یا دنبال شوگر ددی، وگرنه تا این حد صمیمیت مشکوکه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

عزیزم ببخشید ک اینو میگم ولی رفتم تاپیک قبلیتو خوندم،تو یه آدم بدون اعتماد به نفسی که نمیدونم چرا حس کردی میتونی خودتو تو دل یه مرد مسن بکنی و از خونوادش بخوای سردش کنی،که تا حدی ام موفق شدی، تاااا دلت بخواد از این آدم فرهیخته ها دیدم و شنیدم که دخترایی امثال تورو فقط به یکبار رابطه جنسی دعوت کردن و تهش حتی جوابشونم ندادن، الانم اگه دلت میخواد باهاش اون رابطه رو تجربه کنی جوابشو بده معطل نکن

دوستان انگار که یکم سخته براتون درک اخلاقای خاص استادم و رابطه ما!

اما خب یه قصه ای رو میخوام براتون تعریف کنم!

نزدیک یک ماه پیش دوستم به استادم پیام داد و آیدی پیج منو قایمکی براش فرستاد تا استادم استوریا و پستای منو ببینه و من سورپرایز بشم!!!

اما استادم، جواب این پیامو نداد…

دو هفته بعدش با خجالت و شرمندگی رفتم پیش استاد و عذر خواستم…

اونم خیلی خیلی ناراحت بود…

و میگفت باید اقتضائات هر رابطه ای رعایت بشه

و خط قرمز ها نگه داشته بشه…

خلاصه من با شرمندگی اومدم بیرون و بعدشم تعطیلات شد و دیگه ندیدمش….

.

حالا برای عید بهش تبریک گفتم…

اونم جوابمو بسیار پر محبت و در عین حال با جدیت داد

حالا اما بعد چند روز بهم پیام داده؛ نمیدونم… خیلی شوکه شدمممم

چون برام عحیبه که چطوری فهمیده که کارش دارم و یه حرف، دو هفتس که تو گلوم مونده و باید بگم تا سوء تفاهمات رفع بشه!!!

اما از اون آدمایی نیستم که بتونم با استاد تماس تلفنی برقرار کنم و شدیدا خجالت میکشم

حالا واقعا نمیدونمممم چه کنممممم😭😭😭

تو این جامعه نباس انق ساده باشی زرنگ شو دختر تا ب باد ندادی خودتو

ساده نیست بابا خودش هفت خطه  من دفتم تاپیکای قبلشو خوندم،همش رفته پاپیچ اون استاده شده ک حالا طرف زنو بچه داره، این خودش با زبون بی زبونی گفته بیا بریم....🙊

ساده نیست بابا خودش هفت خطه  من دفتم تاپیکای قبلشو خوندم،همش رفته پاپیچ اون استاده شده ک حالا ط ...

وای خدایا باورمممم نمیییشههه

من حتی روم نمیشه نگاه به چشمای استاد کنمممم

همیشه سرم پایینه

صدام در نمیاد از شدت خجالتتت

بعدم من حس کردم تنها کسیه که تو دانشکده میتونه به من کمک کنه تا تصمیم بگیرم بمونم یابرم و اگه موندم چی جوری ادامه بدم…!!!!

2706