2737
2739

روز اول عید ک رفتیم خونمون بابام نشسته بود بچه خواهرم رو پاش خواب بود نتونس بلند شه شوهرمم خم نشد روبوسی کنه فقط دست داد احوال پرسی کرد ولی با مامانم که ایستاده بود روبوسی کردن 😐

چی ب شوهرم بگم؟حس میکنم غرور بابامو خورد کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ولش کن بحث و دلخوری ایجاد نکن ولی گوشه ذهنت داشته باش اگه جایی همسرت مشابه این ازت گله کرد تو هم ای ...

اهوم منم اون لحظه هیچی نگفتم ولی بعد مامانم بهم گف چرا شوهرت اینطوری کرد 

2738

هیچی نمیتونی بگی. پدرتون هم بهتر بود بچه میگذاشت کنار و ایستاده از مهمونش استقبال میکرد. 

بی احترامی از سمت پدر شما بوده‌. 

اگر همسرتون از پدرتون گله ای نکرده شما هم چیزی نگید. 

منم ناراحت شدم در اصل باید روبوسی می‌کرد احترام بزرگتر حفظ بشه مشکلی چیزی نداشته از قبل با پدرتون ؟& ...

نه اصلا حتی لحظه سال تحویل خودش اول زنگ زد ب بابام عیدو تبریک گفت نمی‌دونم چرا یهو اونطوری کرد

هیچی نمیتونی بگی. پدرتون هم بهتر بود بچه میگذاشت کنار و ایستاده از مهمونش استقبال میکرد.  بی ا ...

بله دقیقا

خدایا، تنها آرزویم این است که فقرا نازا شوند. و از این پس هیچ فرزندی در خانواده ای فقیر به دنیا نیاید‌.
نه اصلا حتی لحظه سال تحویل خودش اول زنگ زد ب بابام عیدو تبریک گفت نمی‌دونم چرا یهو اونطوری کرد

خب چون بی احترامی باباتو دیده اونجوری کرده

خدایا، تنها آرزویم این است که فقرا نازا شوند. و از این پس هیچ فرزندی در خانواده ای فقیر به دنیا نیاید‌.