2733
2734

برای قرابیه قنادی تک درخت جاده ایل گلی و قنادی دقیق خیابون خیام 

برای شیرینی تر قنادی تصاج خیابون شمس تبریزی و قنادی پاک ولیعصر خیابون شهریار شمالی 

قنادی رکس و قنادی کریمی هم بد نیستن 

(ریپلای ها رو شاید تک و توک بخونم )یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .
برای قرابیه قنادی تک درخت جاده ایل گلی و قنادی دقیق خیابون خیام  برای شیرینی تر قنادی تصاج خیا ...

عه هتلمونم نزدیک تک درخته

یک دنیا ممنون 

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند  ...  چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای قرابیه قنادی تک درخت جاده ایل گلی و قنادی دقیق خیابون خیام  برای شیرینی تر قنادی تصاج خیا ...

ببخشید بهترین پاساژهارو هم‌میگین 

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند  ...  چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
2731
ببخشید بهترین پاساژهارو هم‌میگین 

خواهش میکنم عزیزم / امیدوارم بهتون خوش بگذره 

پاساژ اطلس در محله ولیعصر 

پاساژ لاله پارک بعد از میدان فهمیده 

این دو تا پاساژ لباس های به روز دارن و کمی گرون هستن 

تو محدوده ولیعصر خیابان سنگفرش و خیابان شهریار شمالی که رو به روی سنگفرشه هم برای خرید خوبن 

توی محدوده بازار تبریز هم یه خیابون هست به اسم تربیت چند تا پاساژ داره که قیمت هاش بهترن 

برای کیف و کفش چرم هم توی همون تربیت چند تا مغازه هست و همچنین خیابان دارایی که به تربیت خیلی نزدیکه و مرکز کیف و کفش چرمه 

(ریپلای ها رو شاید تک و توک بخونم )یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .