2733
2739
عنوان

نمیدونم چرا اینطوری ام :)

167 بازدید | 19 پست

سلام بچه ها . عیدتون مبارک🥲♥️

خواستم یکم صحبت کنم و باهاتون حرف بزنم :)

بچه ها من امروز رفتم بیرون روسری بخرم. اعصابم داشت خورد میشد . سریع میخواستم برگردم توی اتاقم . 

یا مثلا این چن روز عید اصلا جایی نرفتم. نه خونه کسی میرم نه وقتی کسی میاد خونه مون از اتاقم میام بیرون .

یا یکی ک زیادی حرف میزنه بهش میگم ساکت باش ، کلا دوست دارم کتاب بخونم ، اهنگ گوش کنم ، تنها باشم.  دوست ندارم قیافه هیچ ادمی رو ببینم . یا وقتی بخوایم بریم جایی من میگم ی جایی بریم ک هیچ ادمی نباشه . وقتی به بدبختی میریم خونه فامیل من قبلش ب مامانم میگم زنگ بزن اگه کسی خونه شون نبود من بیام‌ ‌. کلا حالم اینطوری شده نمیدونم چیکار کنم  ؟ :)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
تو کلا درون گرایی

اره تست تیپ شخصیتی دادم ۹۶ درصد درونگرا بودم و تیپ شخصیتیمINTJ بود

نمیدونم ولی از این شرایط خسته شدم .

کلا درسم ک بخوام بخونم ب خودم میگم نیم ساعت بیشتر درس نمیخونی و سریع جمع میکنی درساتو . و دقیقا با همون نیم ساعت اوکی میشم و ۲۰ میگیرم ولی حوصله ندارم

نمیدونم ولی هرچی هست خیلی سخته. دیگه اعصابم داره خورد میشه از این وضعیت

به خودت برس . وارد محیط شو اتفاقا از خونه فامیلا شروع کن .

ویدیو های عزت نفس ببین اگه نشد تراپی بگیر

2740
اره تست تیپ شخصیتی دادم ۹۶ درصد درونگرا بودم و تیپ شخصیتیمINTJ بود نمیدونم ولی از این شرایط خسته شد ...

ربطی به هوش نداره اصلا ، منم کم میخونم و نمراتم بالا بود

ولی من بشدا برونگرا غالب ، شاید ۷۶ تا ۸۰ بود درصدش و بشدتتت بروگرا و عاشق شلوغی و مهمونی زیادم

میتونی بری روانشناس تا کمکو کنه برگردی

🚫😑ملوس عاشق بهرام منمم ،منو بابقیه اشتبا نگیرید😑🚫
به خودت برس . وارد محیط شو اتفاقا از خونه فامیلا شروع کن . ویدیو های عزت نفس ببین اگه نشد تراپی بگی ...

ممنونم از راهنمایی هات .

انقدر هزینه های تراپی گرونه که واقعا خیلی سنگینه این شرایط ...

ولی خب خوشحال شدم راهنماییم کردی و اومدی تاپیکم♥️🥲

ربطی به هوش نداره اصلا ، منم کم میخونم و نمراتم بالا بود ولی من بشدا برونگرا غالب ، شاید ۷۶ تا ۸۰ ب ...

ممنون از اینکه وقتت رو گذاشتی و تایپ کردی

و به تاپیکم سر زدی و از راهنمایی قشنگت سپاسگزارم♥️🥲

ممنون از اینکه وقتت رو گذاشتی و تایپ کردی و به تاپیکم سر زدی و از راهنمایی قشنگت سپاسگزارم♥️🥲

قربونت بشم 

ایشالله ک با مراجعه مشکلتون حل بشه

🚫😑ملوس عاشق بهرام منمم ،منو بابقیه اشتبا نگیرید😑🚫
2706