2733
2734
عنوان

دیشب تو مهمونی همه از دستپخت خانومشون تعریف کردن شوهر من نه

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 57 پست
🤣🤣

😂😂

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
اصلا میگم شما فرض بگیر دوست نداره  خب  این  کارش درسته؟   باهاش حرف بزنم بی فاید ...

بهش بگواگ دستپختم بده به خودم بگوپیش بقیه تیکه ننداز

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهر من هرجا رفتیم میگه میشه تو خورشتای زنم شنا کرد😂😂😂بعدم هردو میزنیم زیر خنده

عاشقتون شدم🤣

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
عاشقتون شدم🤣

زندگی رو نباید سخت گرفت ،من کلی ایراد ازش میگیرم ،بعدم میخندیم ،ن اون ناراحت میشه ن من😂

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
شوهر من هرجا رفتیم میگه میشه تو خورشتای زنم شنا کرد😂😂😂بعدم هردو میزنیم زیر خنده

🤣

خیلی خوبه که جنبت بالاست و با هم میخندین، اما خب اگه واقعا خورشتت دریاست چهارتا پست آشپزی توی اینستاگرام و پیجای آشپزی ببین برا بنده خدا یه غذای خوب درست کن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
اینقدر درگیر این مسائل و حرفای الکی نشید، کمتر به این چیزا اهمیت بده 

دیشب سعی کردم برام مهم نباشه    اما  شوهرم  همش از اونا تعریف  میکنه     نمیدونم  باید چطور باید اعتمادبنفسم حفظ کنم   

زنوشوهر پایه😂

😂😂

زندگی رو نباید سخت گرفت ،من کلی ایراد ازش میگیرم ،بعدم میخندیم ،ن اون ناراحت میشه ن من😂

چه خوب، من خودمم عین توام، امیدوارم یه شوهر این مدلیم گیرم بیاد🤣🤣 چون میدونم همه مردا و خانما این مدلی نیستن مثلا بابام خیلی بدش میاد ازش ایراد بگیری

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
2706