2733
2734
عنوان

دیشب تو مهمونی همه از دستپخت خانومشون تعریف کردن شوهر من نه

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 57 پست
وای مام اینجوریم اون روز رفتم بوتیک برا تولد شوهرم کادو بگیرم نزدیک بود بیفتم بعد هی خودم میخندیدم م ...

😂😂😂 

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیشب سعی کردم برام مهم نباشه    اما  شوهرم  همش از اونا تعریف  میکنه   ...

چقدر شبیه همسر منه.یکسره از آشپزی بگیر،تا رانندگی،واخلاق و...خواهرش ودخترخواهرش وزنداداشش تعریف میکنه

و میدونه که منم حساسم،بازم تکرار میکنه!!

🤣🤣🤣🤣😍 امیدوارم همیشه سلامت و خندون باشین

قربونت گلم😘😘😘

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
چقدر شبیه همسر منه.یکسره از آشپزی بگیر،تا رانندگی،واخلاق و...خواهرش ودخترخواهرش وزنداداشش تعریف میکن ...

وای حالا بماند ک برادرشوهرم چقدرررر زنشو میبره بالا تو جمع  همش به شوهرمن مبگه  زن من زندگی جمع کنه  فلانه   گاهی میگم کاش اصلا ازدواج نمیکردم     اصلا  زحمات من قدر ندونسته

وای حالا بماند ک برادرشوهرم چقدرررر زنشو میبره بالا تو جمع  همش به شوهرمن مبگه  زن من زندگ ...

دقیقا،برادرشوهر من ازدواج دومشم هس،اینقدر از زنش تعریف میکنه که نگو.حالا از زن اولشم همینجوری تعریف میکرد!!!!

نقطه ضعف نده دستش خودتم تعریف کن یا تائید کن دیگه نمیگه

چیو تعریف کنم؟؟؟ اصلا  شوهرم تو جمع اون یجور رفتار میکنه  انگار هیچی ندیده   دیشب دختر خاهرشوهرم  داره  ماهی سرخ میکنه   بعد عی ازش میپرسه  داخل  آرد چی زدی😑😐

ینی قشنگ  یجوری  رفتار میکته  انگار غذای  خونه ندیده