2733
2734
عنوان

از ساده زیستی مادرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4128 بازدید | 127 پست
بابا گور پدر مردم !!! خودتو لایق یه فرش سالم نمیدونی؟؟؟ لایق نیستی یه شرت سالم بپوشی؟؟ میشه بپرسم ...

ولش کن احتمالا نرمال نیست

کاربری ترکیده شده سال ٩٥. بیهوده ست مجادله بر سر دیانت یا بی دینی آدمها,کسی که دروغ نمیگوید,مهربان است,از رنج دیگران اندوهگین می شود به مقصد رسیده است,از هر راهی که رفته باشد.
بابا گور پدر مردم !!! خودتو لایق یه فرش سالم نمیدونی؟؟؟ لایق نیستی یه شرت سالم بپوشی؟؟ میشه بپرسم ...

نه چون خیلی چیزای واجب تر دیگه ام هست همون مغازه داری که پول میدی لاکچری زندگی کنی از گشنگی بمیری پول نداشته باشی بهت بزنج نمیده تا از گشنگی نمبری، صاحاب خونه براش مهم نیست تو خودت رو لایق چی میدونی، همون ادمی که ازش جنس میخری و تو رو دعوت به ولخرجی میکنه پیشش کارگری کنی جونش در میاد پولت رو بده، اگع مریض بشی هیچکس صد هزار تومن نمیذاره کف دستت، اگر بی پول بشی کسی به دادت نمیرسه، 

بازم ما با شرت پاره و جوراب سوراخ پول داریم لنگ نمونیم شما که ولخرجی میکنید موقع نداری دستتون به کجا بنده 😂

نه چرا الکی؟ واقعا مینداختیش دور. فقط مشاوره و روانشناس...  خودتم باش حرف بزن مدام

اره میخوام برم پیش دکتر

طی شدایام برومندی ما در سختی/همچو آن دانه ک در زیر قدم سبز شود
2731
ایاپدرت هم همینه اخلاقش؟اگه نیس که دس به کارشو وتصمیم بگیر برای تغییر خونه به حرف مامانت گوش نکن که ...

پدرم بهتره خیلی

نه چون خیلی چیزای واجب تر دیگه ام هست همون مغازه داری که پول میدی لاکچری زندگی کنی از گشنگی بمیری پو ...

من حرف از ولخرجی زدم ؟؟؟؟؟؟

شرت خریدن از نظرت ولخرجیه عزیزم؟؟؟

ببین یا ازدواج نکن یا قبلش حتما ب طرفت بگو این مشکل رو داری زندگی با افرادی مثل شما جهنمه!!!

ضمنا من با شرت خریدن بدبخت نمیشم خیالت راحت 🤣وضع مالی مون عالیه ب کوری چشم شما

من حرف از ولخرجی زدم ؟؟؟؟؟؟ شرت خریدن از نظرت ولخرجیه عزیزم؟؟؟ ببین یا ازدواج نکن یا قبلش حتما ب ط ...

ولش کن عزیزم این افراد مشکل دارن

پس شروع کن ازمادرم اصلانظرنپرس.بچه که نیستی قشنگ ازت برمیاد زندگی رو سروسامون بدی.باور کن ظاهر زندگی ...

چشم

مثل مامان بابای منن بابام سه طبقه خونه ساخته با چندرغاز حقوق کارمندی  ولی دریغ از اینکه این عیدی پولی به من بده یا یه چیزی برام بخرن .

اگه من به هر دری زدم و اونی نشد که میخواستم لابد قسمت خرافه نیس هست واقعا 
مثل مامان بابای منن بابام سه طبقه خونه ساخته با چندرغاز حقوق کارمندی  ولی دریغ از اینکه این عید ...

خدا لعنت شون نکنه💔

وای از ادم خسیسی که فقط پول جمع میکنه

عشق حال با اون پولا قسمت ورثه میشه و سهم خودش فقط حساب کتاب تو اون دنیاست

بچه ها به کانال تابلوهای دکوراتیو من تو ایتا سر بزنید    🌸 گالری نگار 🌸      negarartgallery                                             https://eitaa.com/negarartgallery                                                                                                                                                                            گناه دیگران(هرچند بزرگ)،مجوز گناه ما(هرچند کوچک) نیست... 
وای از ادم خسیسی که فقط پول جمع میکنه عشق حال با اون پولا قسمت ورثه میشه و سهم خودش فقط حساب کتاب ت ...

ولی ک ورثه دارن داغون میشن😂💔

2706