2733
2739
عنوان

بنظرتون این رفتار شوهرم تو این وضع چه معنی میده

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 36 پست
شروع کرد که خدا شفات بده و رمز گوشیمو عوض میکنم که دیگه نبینی ، پررو شدی و ... از این حرفا

نباید چیزی میگفتی که آتو بدی دستش بعدا سرفرصت نگاه میکردی بالاخره اگر چیزی بود میفهمیدی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
شروع کرد که خدا شفات بده و رمز گوشیمو عوض میکنم که دیگه نبینی ، پررو شدی و ... از این حرفا

حالا ک حمله کرده ب جای دفاع حتما چیزی هست

۳تا دخترهای گلم و ۳ پسرهای عزیزم مامان عاشقتونه😍 تعداد بچه هارو رد گم کنی زدم تا آشنایی شناساییم نکنه😎مرزهای خلاقیت جا ب جا شدن ک 🤣🤣🤣😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این پسر عمش از خوابیدن با ج....نده بگیر تا قرص و سیگاری و همه راه میرع

خب چرا میزاری شوهرت باهاش بگرده

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2728
نباید چیزی میگفتی که آتو بدی دستش بعدا سرفرصت نگاه میکردی بالاخره اگر چیزی بود میفهمیدی

نتونستم اون حجم از ضایع بازی و ببینم و هیچی نگم

خدایا یا ارحم الراحمین، به همه منتظرا نی نی سالم بده🥺❤️

من خیلی وقتا حرف خصوصی ای غیبتی 😁چیزی با مامانم و‌خواهرم تو گوشیم داشتم بعد شوهرم خواسته گوشیمو ببینه رفتم  از دستش قاپیدم😀شوهرمم میدونه چرا گوشیمو میگیزم همیشع میگه باز کله پاچه مامانمو بار گذاشتی؟😂مگه حتما ادم باید خیانت کنه؟؟؟؟؟خب چت کرده نخواسته ببینی

من خیلی وقتا حرف خصوصی ای غیبتی 😁چیزی با مامانم و‌خواهرم تو گوشیم داشتم بعد شوهرم خواسته گوشیمو ببی ...

این اهل چت نیست عاخه

2738
سابقه همچین چیزایی رو داشته؟

نه 

پسر عمش همه کار میکنه حسم میگه داره رو شوهرم اثر می‌ذاره 

مثلا اون سیگار میکشه اینم میکشه جدیدا

اوه اوه زودتر جلوش رو بگیر تا قبل از که کار از کار بگذره

چی کنم بنظرت چجوری 

عزادار پدرشه 

اون پسر عمش شوهرم و برادرشوهرمو انگار جادو کرده مثل بچه دنبالشن

همین جوریشم چند روزه بینمون آشوبه

چی کنم بنظرت چجوری  عزادار پدرشه  اون پسر عمش شوهرم و برادرشوهرمو انگار جادو کرده مثل بچ ...

یه چتد روز دیگه که یه مقدار حال و حوصله داشت بگیرش به یه زبونی

یه ذره ازش تعریف کن

بگو تو که انقدر خوبی و اهل هیچ نیستی و ....

نکنه یدف این پسرعمت روت تاثیر بذاره و ...‌

دور از جونش خرش کن

چنسال پیش پدرشوهرم فوت شد و روزبعدش برادرشوهرم خودکشی کرد.همسرم تاچهلم بیخ گوش ننه اش بود.من وپسرنه ماهه ام تک وتنهابودیم .توشهرغریب.هیچکسم نداشتم .ازطرفی نه پولی داشت  ک حداقل شیرخشک بدم.چون ترسیده بودم ازخودکشی برادرش.و شیرم بنداومده بود.بچه گریه میکرد.مدام.منم تک وتنها کسی نبود کمک حالم باشه.یه عصراومد خونه.بهش گفتم لبتسات دربیار بندازم ماشین بشوره.درنیاورد.گفتم لباسات دربیاراینطوری کثیف و زشت میری جلو جمع.اصلا لباساش درنمیاورد و لباس سیاهش ازشدت کثیفی برق میزد.دراورد و انداخت رومبل.منم برداشتم ببرم بندازم ماشین.یهوپشت سرم اومد ک چ غلطی میکنی نمیخام بشوری و من نمیزاشتم گفتم حالا مردم چی میگن بشورم بازمیپوشی.یه سیلی ازگوش زد و منم تاچهلم نشده بود قشنگ مرده هاش شستم گذاشتم کنار.مرگ حق ولی اینکه بخاطریه نفرزندگی روبکام همه تلخ کنی انصاف میس و گورب گوری نصیب خانوادش میشه.خدابحق این روزای عزیز مادرشوهرم خارهردوعالم کنه.آمین

اون مجرده؟

به هر حال الان به خاطر فوت پدرش وقت خوبی نیست به شوهرت گیر بدی 

همینجوری روش فشار هس

ولی غیرمستقیم بهش بفهمون به رابطه ش با پسر عمه ش حساس شدی

بعد گفتی به شوهرت پیام داده گفته باباش همه چیو از ماشین پیدا کرده؟

یه تاجی
2706