2737
2734

توی تاپیک دیروز گفتم ی پیام دیدم تو گوشیش بعد میخاستیم بریم عیدی خونه مامانم و مامانش حاضر شد ب روی خودش نیاورد برای پیام. بعد رف پایین گف بیا گفتم تا نفهمم کیه پیام داده نمیام اون هی زنگ و سروصدا بیا همسایه ها میبینن زشته و فلان منم میگفتم نمیام زد شیشه در رو شکست اومد بالا هی سروصدا پاشو بریم.منم لج کرده. بودم گقتم فقط نشون بده تا بیام. خیلی گف بیا نرفتمبعد صگ شد اومدم دوسه بار زد توصورتم با مشت زد تو چشمم میگف اگ بلند نشی میزنم تو شکمت . چشمم باد کرد سیاه شد .رفتم خونه مامانم بعد مامانم یکم غرغر کرد اینم میگف همش ب من گیر میده کجامیری کیه پیام داده زنگ زده. بابام ک اومد پیامو بعش نشون دادم گفتم بهش گفتم این کیه اینم ضگ شده بابامم یکم غر زد جوش زدن

بعدش گفتم میام خونه بابات اونام شاهکارتو ببین مث صگ از باباش می‌ترسه. رفتم اونا ک دیدن گفتن چیشده گفتم از پسرتون بپرسین چون بهش گفتن کیه بهت پیام داده اینجوری کرده تازه خونریزی هم کردم. باباش یکم فوشش داد مامانشم بحساب یکم جوش زذ از ترس باباش بالا نیومد جاشون. بعد اومدم خونمون رفتم تو اتاق درم بستم تا صبح اونم تنها تو پذیرایی. اصلا انگار ن انگار چیزی شده تازه پرو میگه چرا رفتی تو اتاق. بعدشم با بابام اینا امروز اومدم شهرستان یکم کرم زدم دیده نشه ولی بازم دیده میشه کبوده. دوست نداشتم از خونه بیام بیرون ولی اگ با بابام اینا نمیومدم امشب خونه پدربزرگش دعوتی داشتن باز مجبورم میکرد بریم اومجا یاهم خودش تنها میرف منو تنها میزاشت خونه منم فکری میشدم. 

از دیروز بچم خیلی تکون میخوره نگرانشم خطرناک ک نیس ن؟

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه قبلا سابقه خیانت داشته حق داری اینقدر مشکوک باشی اگه نکرده اخه چرا اینجور میکنی؟بعدم لجبازی کردنت مثل بچه هاست اخرش هم هردوجا رو رفتی هم کتک خوردی هیچ کار موثری هم نکردی!!!!!!

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
اگه قبلا سابقه خیانت داشته حق داری اینقدر مشکوک باشی اگه نکرده اخه چرا اینجور میکنی؟بعدم لجبازی کردن ...

اره داشته. اگ نداشت ک انقد پیگر نمیشدم. آره الکی لج کردم

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷