2737
2739
عنوان

شده فکر کنید دوستتون نداره؟

223 بازدید | 17 پست

تا حالا شده حس دوست نداشته شدن بهتون دست بده؟ 

یا حس کنید عشقتون دوستتون نداره؟ 

با این حس ترسناک چطور کنار اومدین یا از بین بردینش؟ 

میگم ترسناک چون واقعا چند روزه ترس و اضطراب خاصی توی دلم افتاده که نمیتونم توصیفش کنم

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
ب خودش میگم  اونم با حالت گریه

به نظرت بهش بگم ؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حس خیلی بدیه ولی چیزی که مهم تره اینه که خودت خودتو دوست داشته باشی، چون تجربه مشابه داشتم میگم هیچی تو اون زمانا بیشتر از اینکه خودم و دوست داشتم و بجای غصه خوردن سعی کردم حال خودمو بهتر کنم و دوباره اوکی شم حالمو خوب نکرد

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋
2728
حس خیلی بدیه ولی چیزی که مهم تره اینه که خودت خودتو دوست داشته باشی، چون تجربه مشابه داشتم میگم هیچی ...

درسته اینکه خودمو دوست داشته باشم خیلی مهمه 

ولی آخه اونو از خودم بیشتر دوست دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اولش نابود شدم. بعدش عاشق کسی دیگه شدم که عشق واقعی بود 

الهی همیشه حال دلت خوب باشه عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
آره     چون من میگم  

مرسی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درسته اینکه خودمو دوست داشته باشم خیلی مهمه  ولی آخه اونو از خودم بیشتر دوست دارم

🙂🫂

منکه دیگه کنار اومدم

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋
🙂🫂 منکه دیگه کنار اومدم

پس خیلی قوی شدی ❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درسته اینکه خودمو دوست داشته باشم خیلی مهمه  ولی آخه اونو از خودم بیشتر دوست دارم

سلام عزیزم

من اکثرا خاموش میخونم 

ازاونجایی که خیلی کاربر باشخصیتی هستی دنبالت میکنم

خواستم بگم همین اشتباهته که باعث شده همسرت پرتوقع بشه 

اول از همه خودتو دوس داشته باش 

به خودت ارزش قائل باش 

تو تو زندگی با همسرت خیلی فداکاریا کردی ، شاغلی و درآمدت رو تو زندگی آوردی ، حتی الان از یه شلوار بارداری هم گذشتی به خاطر همسرت و این همسرت رو متوقع تر کرده 

برا اینکه نون خریده هزار بار ازش تشکر کردی ؟

اون وظیفه شو انجام داده و یه بار تشکر کافی بود تو با این تشکرای بی موقع و ببخشید بیخودت اونو پر رو تر کردی

احساس میکنه چه قدر در حق شما خوبی میکنه که همش تشکر میکنی ازش 

اونم درمقابل خوبی های تو  ، با اینکه بارداری و همیشه غذا براش مهیا کردی هزاران بار ازت تشکر کرده؟

یا کلی کارای دیگت که با خوندن تاپیکات متوجه شدم

خیلی آدم قدرنشناسی هست 

که باعثش خودتی انقدر اونو برای خودت بزرگ کردی که هوا برش داشته

تو را جانم صدا کردم و اینکه برتر از جانی ❤پسرم همه زندگیمه❤

[QUOTE=332755071]سلام عزیزم من اکثرا خاموش میخونم  ازاونجایی که خیلی کاربر باشخصیتی هستی دنبالت میکنم خواستم ...[/QUOTE

من با ۱۳ سال زندگی مشترک به این نتیجه رسیدم

که هرچه قدر بیشتر مردا رو تحویل بگیری جواب عکس میگیری

حتی تو دور و اطرافمم دیدم و شنیدم که این مردا زیاد جنبه ندارن 

نمیگم تحویلش نگیریا نهههه؟

فقط به اندازه 

مایحتاج خونه رو که وظیفشه میگیره تشکر کن ولی نه چند بار فقط یه بار همین زیاد آب و تاب نده فکر کنه چه کار شاقی کرده.

از خواسته های خودت حتی کوچیک نگذر 

من الان خودمون یکم به خاطر یه کاری وضعیت اقتصادیمون خوب نیست ولی به همسرم گفتم که حداقل مانتو وشلوار و شال رو میخوام و کیف و کفشم به خاطرش میذارم برا بعد عید اونم قبول کرد

درحالی‌که قبلا مثل شما بودم و دیدم که انگار فکر میکنه وظیفمه

ولی الان به خاطر اون از خواسته های حتی معمولی خودم نمیگذرم 

امیدوارم بخونی حرفامو 

فکر نکنی ما زندگیمون خوب نیستا اتفاقا من و همسرم عاشق همیم و خیلی هم با هم دوستیم 

ولی این تجربه ای بود که تو زندگی بهش رسیدم

اول خودت بعد همسرت 

اول خودتو دوست داشته باش لطفا لطفا لطفا 

هر چه قبه خودت ارزش قائل باشی اطرافیان هم همونقدر بهت ارزش قائلن