2737
2734
عنوان

حال روحیم خیلی بده. لطفا بیاین بهتون احتیاج دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خدا نمیخوام دختر نمک نشناسی باشم. تو اون بحث دونفر مقصر بودن اما شوهرم گفت من مهمون خونه پدرت بودم. بابام اون حرکت سر سفرش انگار منو از خونش بیرون کرد. خییییلی ناراحت بود اما بازم به خاطر من فرداش رفت.

یعنی منطقی که نگاه میکنم بابام مقصره.

زندگی سه نفره خودمونم خییییلی خوبه.

اما این کدورت داره دیونم میکنه.

نمیدونم چیکار کنم.

خودم مرتب میرم خونشونا اما خوب...

زندگی اگر هزار بار باشد بار دیگر تو بار دیگر تو
2728
حس میکنم اگه باهاش صحبت کنم حساس تر میشه و ازینکه حس میکنه طرفداری شوهرمو میکنم شاید بدتر بشه

میتونم درک کنم، ادم حس دوس داشتنی که نسبت به خونوادش داره دلش میگیره که تو این موقعیت قرار بگیره، ولی به نظرم یه مقدار بزار زمان بگذره اگه مساله مهمی نباشه خودش کمرنگ میشه، خودتو بکش کنار که حساسیتا از هر دو طرف کم شه و عادی رفتار کن

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد،،، تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد...
2740

ببینین بچه ها رابطه منو شوهرم عالیه. منو خانوادمم عالیه.اما این کدورت باعث شده حاله خودم بد باشه. همش فکرم مشغوله. روحیم خسته شده. اعصابم خورده. شوهرم امشب کلی نازمو کشید. بهم میگفت تو این مسئله تو از همه بیگناه تری.

ازم توقع داره درکش کنم و به همین اندازه راضی باشم

له نظرتون حق دارم انقدر داغون بشم.؟؟

صبح که بیدار میشم دل و دماغ ندارم. همش کلافه و داغونم

دلم میخواد برم یه جای دوووووور تنها باشم فقط

ببینین بچه ها رابطه منو شوهرم عالیه. منو خانوادمم عالیه.اما این کدورت باعث شده حاله خودم بد باشه. همش فکرم مشغوله. روحیم خسته شده. اعصابم خورده. شوهرم امشب کلی نازمو کشید. بهم میگفت تو این مسئله تو از همه بیگناه تری.ازم توقع داره درکش کنم و به همین اندازه راضی باشم

خب عزیزم این خیلی خوبه، ببین چون تو الان وسطی یکم رنجیده خاطر شدی ولی بی تفاوت رفتار کن که حساسیت اونام کم شه و همه چی به خوشی تموم شه، به عبارتی مدریت بحران کن

ببین خدایی شوهرت داره باهات راه میاد....اون ی قدم اومده جلو حالا شنا ب صورت مقطعی فعلا پنجشنبه ها رو کنسل کن اگرم دلت تنگ شد خودت برو...از قدیم گفتم دوری ودوستی ی ذره فاضله مشکل حل میکنه ب نظر من

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 

به هر حال وقتی دوتا ادم ، دو تا دوست، دوتا همسر با هم زندگی میکنن گاهی مشکلات هر چند کوچیکی پیش میاد که باید یاد بگیریم حلشون کنیم به همین سادگی.

این مساله هم که به نظر نمیاد خیلی بغرنج باشه و قابل حله

یه چی بگین آروم شم.

مامانم اینا مثه قبل دارن زندگیشونو میکنن اصلانم نمیدونن من چی میکشم این وسط.

شوهرمن توقع داره درکش کنم و اوقات خودمونو تلخ نکنم.

یه چی بگین بیتفاوت باشم منم

2706