2733
2734
همون اول یدونه بخوابون تو گوش مادر همسرت. تو نمیدونی براچی زدی ولی اون خوب میدونه براچی خورده🙁

خدایی ی جمله از توییتر و اینستا یاد گرفتین حداقل کاربردشو بدونین

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رسمی و محترمانه رفتار کن 

تو دست و پاشون نباش ، بهترین لباس هاتون بپوشید 

صمیمی هیچ وقت نشو 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
خنگ نشی مثل من هرچی تو دلت بود و لگیا🤣🤣🤣من روز اول مادرشوهرم روسری سرش بود چون پدرم بود . محجبه ک ...

😂😂😂😂😂واااای

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2731
همون اول یدونه بخوابون تو گوش مادر همسرت. تو نمیدونی براچی زدی ولی اون خوب میدونه براچی خورده🙁

چی میگی 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2740
عه میای دزفول؟ زیاد صمیمی نشو توی ظرف شستن یا سفره انداختن کمکشون کن

آره عزیزم    

از فامیل های همسرم نباشی صلوات  

عزیزم دقیقا توی کار کردن نمیدونم چطور باشم، آخه خواهر شوهر هم ندارم و مادر شوهرم توی کارها تنهاست، البته نمیدونم پسراشون توی کارها کمکشون میکنن یا نه

آره عزیزم       از فامیل های همسرم نباشی صلوات     عزیزم دقیقا توی کار ...

بسلامتی خوش بگذره

میخوای فامیلمو پی وی بهت بگم؟؟😅

پس گناه داره کمکش کن به همسرت هم بگو کمکتون کنه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

لبخند رو لبت باشه 

زیاد حرف نزن 

با کسی زرتی گرم نگیر یا زرتی از کسی بدت نیاد😁

زیاد با شوهرت به هم نپلکید و هی تو اتاق خالی نرید 😅

اگه خواستی کمک کنی جو نگیرتت بگی مادرشوهرم خوشش بیاد و همه کارارو بکنی . یه تکونی به خودت بده و گاهی کمک کن 

زیاد هرو کر نکن 

اول اینکه آرایش کن و شیک بپوش زیاد صمیمی نشو در اون حد احترامشونو نگه دار زیاد کار نکن و نهایتا د ...

لباس یه ساحلی گذاشتم و یه تونیک و شلوار

روسری هم حجاب میکنم حالا شاید یه کوچولو از جلوی موهام معلوم باشن

آرایش بهم نمیاد و حس میکنم زشت میشم  

دیگه ظرف شستن که اوج کارا میشه  

2706