2737
2734
عنوان

سالی ک نکوست از بهارش پیداست😅

293 بازدید | 26 پست

اول صبح با دل شکسته و ذوق رفتم با دعا و قران یال تحویل بشه ک دیک امسالم خوب باشه دقیقن همین امروز هزاران اتفاق بد واسم افتاد دمت گرم خدا 😅

خدایا تو همرام باش جز تو‌کسیو ندارم.میشه برای جور شدن کارو بار کسی که دوسش دارم و بهم رسیدنمون دعا کنید؟به دعاتون نیاز داریم شاید خدا با دعای شما دست مارو هم بگیره😍

مثلا چه اتفاقی؟

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا چه اتفاقی؟

کاش میتونستم بگم هعی

خدایا تو همرام باش جز تو‌کسیو ندارم.میشه برای جور شدن کارو بار کسی که دوسش دارم و بهم رسیدنمون دعا کنید؟به دعاتون نیاز داریم شاید خدا با دعای شما دست مارو هم بگیره😍
2742
کاش میتونستم بگم هعی

چی بگم خواهر 

امیدوارم از فردا با کلی خبر خوب ذوق زده شی 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
چرا اینقدر منفی نگرید 

زمونه اینکارو بام کردع وگرنه من یدخترشادو زنده دل و سرخوش بودم ک اول صبحم ک میرفتم مدرسه تو راه نفس عمیق میکشیدم شکر خدا میکردم بخاطر هوای خوب اینکه نفس میکشم و هرچی

من تا صبح بیدار نشستم بعد که خواستم بخوابم خوابم نمی‌برد سردرد هم داشتم بعد که خوابم برد شوهرم بیدارم کرد 😂بعدشم تو دستشویی لیز خوردم باسنم خورد به یه جای تیز داشتم میمیردم نتیجه گرفتم امسالم مثل پارسالع😂😂

فقط 44 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر بارداری نیست دوستان تیکر اهدافمه 😊بعضی آدما فقط به لطف اینکه قتل غیر قانونیه تا الان زنده موندن!                                                A🤍M.         ❤️‌‌  Vali hal man bâ to khob Misha!❤️
2740
چی بگم خواهر  امیدوارم از فردا با کلی خبر خوب ذوق زده شی

خبر خوب نمیخام بخدا خبرا خوب برا بغیه کاش خدا اتفاقایه خوبی ک قراره برا من باشه رو بده ب مردم ب من فقط ی مرگ بده ی خاب عمیق برم نمیخام باشم 

زمونه اینکارو بام کردع وگرنه من یدخترشادو زنده دل و سرخوش بودم ک اول صبحم ک میرفتم مدرسه تو راه نفس ...

قرار نیست آدم همیشه خوش باشه سختی هم هس باید تحمل کرد نه انقدر ناامید بود

من هزارتا بدبختی تو زندگیم دارم بخدا از استرس شبا خوابم نمیبره  امروز ۴ میلیون و پانصد از حساب ...

حتما زدی رو لینک پیامایی ک برات میاد

قرار نیست آدم همیشه خوش باشه سختی هم هس باید تحمل کرد نه انقدر ناامید بود

شایدم من ضعیفم اگه اول زندگیم تو خوشی بودم الان سختی داشتم ینو درک میکردم ولی منی ک از وقتی بدنیا اومدم تا الان ک ۲۰ سالمه چی بنطرت این حرف درسته 

خبر خوب نمیخام بخدا خبرا خوب برا بغیه کاش خدا اتفاقایه خوبی ک قراره برا من باشه رو بده ب مردم ب من ف ...

نهه نگو عزیزم دور از جونت 

خوش بین باش به زندگی بزار دورت انرژی مثبت باشه این خیلی مهمه بخدا به هرچی فکر کنی همون میشه 

2706