2737
2734
عنوان

شوهر شما هم اینجور میکنه

177 بازدید | 14 پست

دیروز که دعوا کردیم قهر بودیم امروز آشتی کردیم کلا تو خونه بودیم سفره هفت سین نچیندم عکس هم نگرفتیم الان قرار بود شب یجایی بریم عید دیدنی یا بیرون از ساعت ۶ تا حالا خوابیده بلندم نمیشه خیلی عصبانی هستم همیشه اینکار میکنه یه مناسبتی که هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شوهرم این طوری نبوده ولی پسرم این اخلاق های بد رو داره. از شوهرم عذاب نمی کشم. ولی پسرم خونم رو توی ...

خیلی عذاب داره همچین اخلاقی بیشششش از حد درون‌گرا هست خسته شدم

2740
عین بابام هست، مامانمو پیر کرد

من همین الان هم پیر شدم آخه بخدا به زندگی اطرافیانم نگاه میکنم میبینم من حتی یه چیزی نیست تو زندگیم که بقیه بخوان حسرتم رو بخورن بخدا خسته شدم همش میخوام خوش اخلاق باشم ولی نمیشه هرکی جای من باشه صداش در میاد

من همین الان هم پیر شدم آخه بخدا به زندگی اطرافیانم نگاه میکنم میبینم من حتی یه چیزی نیست تو زندگیم ...

دومادمون هم بدتر از بابام، خواهر بدبختم با استعداد فراوان نصیب گرگ بیابون شد، حرص زندگی اون هممون را پیر کرد

دیه تا اون موقع یا مردم یا دیگه درست بشه من اون موقع برام مهم نیست

برای همین دوست ندارم در آینده پسرم رو داماد کنم. میگم هر وقت خودش رو تغییر داد داماد می کنم. می ترسم همسرش رو زجر بده

2706