2733
2734
عنوان

مشکل من و شوهرم

3355 بازدید | 80 پست

دوستان سلام.حدودا پنج ماه میشه متوجه خیانت همسرم شدم.در حد رابطه...بنا ب دلایلی نشد جدا بشم.خواستم ولی نشد.حالا مجبورم ب این زندگی ادامه بدم.یه دختر سیزده ماهه دارم.همسرم وقتی متوجه شد خیانتش و فهمیدم عذرخواهی کرد ولی چندروز بیشتر نگذشت ک ش وع ب آزار و اذیت کرد.حرفهای آزاردهنده میزنه.الانم شدیدا بچه میخاد.علت اصرارش و نمیفهمم.منم واقعا دارم نقش بازی میکنم.دیگه جایی تو دلم نداره.بشدت مخالف بچه هستم.الان گیجم.سردرگمم.چن تا تایپیک خیانت بود خوندم یاد خیانت شوهرم افتادم.اون زن و خونه هم آورده بود .رو تختم....زنی ک بچمو بغل میکرد با من مهربون بود..دارم دیوونه میشم...حتی نمیدونم الان چی باید بنویسم اصلا چرا تایپیک زدم...صرفا جهت درددل...خیلی ناراحتم

می گویند لیاقتت را نداشت...نمی دانند که تو فقط دوستم نداشته ای...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

چرا اینطوری شده.زنی ک شوهرم باهاش بود فامیل دورشون بود عروسیمم اومده بود دوتا بچه داشت.خدایا..کاش میمردم راحت میشدم.تحمل این درد غیرممکنه

می گویند لیاقتت را نداشت...نمی دانند که تو فقط دوستم نداشته ای...

الهی بمیرم 😔

ولش کن عزیزم سعی کن برای خودت زندگی کنی

تنها راهی ک ب ذهنم رسید👆

برای بچه هم عجله نکن 

ی بهونه ای بیار دیگه 

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍

سلام

برات صلوات فرستادم ان شاء الله که مشکلت حل بشه 

متاسفم واسه بعضی از مردا که با احساسات  و روحیه زنشون بازی میکنن

نمیدونم چرا میرن زن میگیرن

خدایا حکمتت رو نمیدونم چیه که به هر چی نامرده ، زن خوب میدی

😎 67 روز پیش تولدم بود اونایی که کادو ندادن امروز اماده کنند 😎
چرا اینطوری شده.زنی ک شوهرم باهاش بود فامیل دورشون بود عروسیمم اومده بود دوتا بچه داشت.خدایا..کاش میمردم راحت میشدم.تحمل این درد غیرممکنه

ب شوهرش میگفتی خب

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍

به قول دوست شوهرم هروقت زن به شوهرش پيله كرد بهترين راه اينه كه يك بچه بندازى تو دامنش اونوقت تايه مدت درگيره وبيخيال ميشه

فقراتشى است كه خوبيها راميسوزاندثروت پرده اى كه بديهاراميپوشاند
2706