2737
2739
عنوان

چطوری فراموشش کنم دارم دیوونه میشم

7242 بازدید | 97 پست

6ساله یکیو میخوام خیلی هم دیگرو دوس داریم خیلی سختی کشیدیم این چندسال از اولشم قصدش ازدواج بود ولی چون من خواهر بزرگتر داشتم خانوادم اصلا اجازه نمیدادن که بیاد خواهرم که ازدواج کرد بالاخره اجاره خواستگاریو دادن بهشون اومدن و خیلی اتفاقا افتاد خانوادم مخالف صدرصد بودن بخاطر اختلاف فرهنگی که داریم هیچ جور نتونستم راضیشون کنم تنها راهم برا

راضی کردنشون این بود که مشاوره برم و رفتم بعد چند جلسه صحبت و تست مشاور اوکی داد ولی مامانم هنوزم راضی نیس با اینکه مشاور باهاش حرف زده دیگه به یه جایی رسیدم که مجبورم فراموشش کنم ولی زندگی جفتمون نابود میشه اون برا رسیدن به من هرکاری کرد ولی بی فاید بود یک سالو نیم از خواستگاری قبلی و مشاوره صبر کردیم ولی بازم نشد خانوادم راضی شده بودن ولی وقتی رفتیم خونشون نظرشون باز برگشت دیگه هیچ امیدی به زندگی ندارم افسرده شدم هنوز ارتباطمو کامل قطع نکردم ولی باهاش سرد رفتار میکنم خیلی ازم ناراحته که چرا انقد راحت ولش میکنم میگه اگه بهت نرسم سر به نیست میذارم میرم من خودم خیلی وابستشم موندم 6سال از زندگیمو چطوری پاک کنم دارم نابود میشم  

هیچکسو ندارم که باهاش دردو دل کنم درکم کنه فقط میگن میشه راحت فراموش میشه  

چرا قبول نمیکنن خانوادها؟بگین اگه خوشبختی ما مهمه ما راضی هستیم همو دوس داریم

تایپ متون فارسی،به صورت غیرحضوری،صفحه ای700تومن...اگه کسی میتونه جایی بهم معرفی کنه ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی سخته عزیزم..بیشترین ضربه رو هم اون میخوره..من ک بودم هیچوقت عشقمو رها نمیکردم پا ب پاش می موندم ک بالاخره خانواده راضی بشه

خدایا لحظه ایی مرا ب حال خودم وا مگذار...که هرچی دارم از تو دارم..بدون تو هیچم..

کلا ازنظر فرهنگی آداب و معاشرت باهم تفاوت داریم اونا خیلی آدمای سرو زبون داری نیستن خیلی ساکتن کارمون تا یه مرحله ای پیش رفت حتی من حلقه نشونمم خریدم ولی همه چی بهم ریخت ما ترک هستیم اونا قمی

خیلی سخته عزیزم..بیشترین ضربه رو هم اون میخوره..من ک بودم هیچوقت عشقمو رها نمیکردم پا ب پاش می موندم ک بالاخره خانواده راضی بشه

صبر میکنم ولی میدونم بی فایدس خانوادم میگن برو ولی دیگه حمایت مارو نداری

2740

تجربه به من ثابت کرده اغلب کسایی که بدون رضایت خانواده هاشون ازدواج میکنن، متاسفانه تو زندگی مشترک شکست میخورن.

اگه واقعا اختلاف فرهنگی تون اینقدر زیاده، احساسی تصمیمی نگیر که بعدا پشیمون بشی.

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.

چون ادم وقتی بغیر از عشقش با بهترین مرد دنیام زندگی کنه ب نظرم فقط دنبال بدیهاشه..چون عشقش نیستو همیشه حسرت میخوره و ب اون فکر میکنه..مگر اینکه ادم خیلی قوی ایی باشه ک برا همیشه فراموشش کنه

خدایا لحظه ایی مرا ب حال خودم وا مگذار...که هرچی دارم از تو دارم..بدون تو هیچم..

تجربه به من ثابت کرده اغلب کسایی که بدون رضایت خانواده هاشون ازدواج میکنن، متاسفانه تو زندگی مشترک شکست میخورن.اگه واقعا اختلاف فرهنگی تون اینقدر زیاده، احساسی تصمیمی نگیر که بعدا پشیمون بشی.

منم همین پشبمونی رو نمیخوام ار نارضایتی خانوادم میترسم 

چون ادم وقتی بغیر از عشقش با بهترین مرد دنیام زندگی کنه ب نظرم فقط دنبال بدیهاشه..چون عشقش نیستو همیشه حسرت میخوره و ب اون فکر میکنه..مگر اینکه ادم خیلی قوی ایی باشه ک برا همیشه فراموشش کنه  

من خیلی ادم سستی ام خیلی روحیم حساسه برا کوچیک ترین چیزا مریض میشم حتی مشاور بعد اینکه گفتم همه چی بهم خورد گفت من با تموم کردنت موافق نیستم چون آتیش زیر خاکستر میشه بعدها با بهترین ادمم که ازدواج کنی هی میخوای مقایسه کنی

2706