2737
2734

موقعیت زندگی من جوری شده ک فقط به خودکشی یاقتل ویا فرار از خونه فکر می کنم ک به خاطر بچه هام دست دست می کنم

آرامش زندگی م رو شوهرم گرفته تا وقتی بمیره یا حدااقل فعلا باید تحمل کنم تا شاید آینده بتونم جدا شم 

چیکار کنم ک آرامش روان داشته باشم هر چی بیشتر بی توجه میشم به رفتاراش بد تر میشه 

حتی حس کل کل و مقابله ندارم کارم فقط سکوت و گریه س

شما آرامش زندگی تون رو از کجا جور می کنید ؟

ی جمله میگم گور بابای دنیا بزار ببینیم تهش چی میشه 

دیگه بهش فکر نمیکنم همینجوری میره جلو 

بلاخره ی جایی درست میشه ی جا دیگه میلنگه اما خب میگذره 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والامنم شوهرم همیشه شخصیتش جوری بود ازاول که بامن زیادصمیمی نبوده از اون شوهرانیست که بیادکنار زن بشینه حالشوبپرسه نازشوبکشه یاایناهیچی لااقل براش حرف بزنه،نه اصلا،فقط سرسفره ناهارمیبینمش،یا بادوستاش میشینه شباهم که اتاق جدا میخوابه میگه بچه بدخوابم میکنه یاخلاصه بهانه ای میاره،دارم تحمل میکنم چون دوسش دارم ونمیخوام زندگیموازدست بدم،تحمل میکنم که سنش بره بالاتر شایدبهترشد

اللّهُمَ صَلِّ عَلی‌مُحَمَّد وَ آلِ مُحمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 
2728
والامنم شوهرم همیشه شخصیتش جوری بود ازاول که بامن زیادصمیمی نبوده از اون شوهرانیست که بیادکنار زن بش ...

از من نصیحت خواهر سن ک بره بالا خیلی بد تر میشن 

هر کی رو دیدم اینطور بوده

از من نصیحت خواهر سن ک بره بالا خیلی بد تر میشن  هر کی رو دیدم اینطور بوده

چیکارش کنم دیگه سرنوشت منم این بوده دوست ندارم جدابشم بچم بخواد بی مامان یا بی بابا بزرگ بشه،مسلما من که بمیرمم بچمورهانمیکنم،پس نمیخوام بابانداشته باشه،تاجایی که بشه تحمل میکنم توکل باخداوند،اره راست میگی درست نمیشن این تو خون شون هست باباشم ۶۸ سالشه همینجوریه هرروزبارفیقاش میشینن وبیرون میره و اهل گشت گزار وتفریحه مادرشوهرمم بنده خدا کلی درد ودل داره،بایدتحمل کرد

اللّهُمَ صَلِّ عَلی‌مُحَمَّد وَ آلِ مُحمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 

با امام زمان حرف میزنم و درد دل میکنم . اینجوری به ارامش میرسم

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
2740