2733
2734
عنوان

رابطه دختر عمه شوهرم رو با شوهرم بهم زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 951 بازدید | 81 پست
خب دیگه رانندگی یاد دادن بشو منم نمیپسندم  بگو بره کلاس یاد بگیره اصن بگه وقت ندارم شام نخورد ...

دقیقا منم میگم دو سه بار نه بگی بهونه بیاری نمیتونم کارای دخترتون بکنم دیگه نمیکنم بهت،شوهرم میگه من نمیتونم نه بگم ،منم خودم با سردی بهش فهموندم بدم اومده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای ک قلبا معتقدم ب حرفت و منم همین بهش گفتم ،میگه تو فکرت خرابه

حالا زیاد رو این موضوع حساس نشو بالاخره اخلاق همسرتون رو میدونی چه جوریه سعی کن یه جوری یه مدلی قانعش کنی که رابطش با دختر عمه کم و قط کنه 

2728
2738
دقیقا منم میگم دو سه بار نه بگی بهونه بیاری نمیتونم کارای دخترتون بکنم دیگه نمیکنم بهت،شوهرم میگه من ...

به زندگی خودت مشغولش کن کار براش بتراش که وقت نکنه بره سمت اونا 🫣 یه روزی به خودت میای میبینی به خاطر اونا تو رو و زندگیتونو نادیده میگیره

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس زخم هایمان چه ؟ نور از همان جا وارد می شود . 🌌 الهی شکرت بابت همه روزهایی که کنارم بودی و هستی و خواهی ماند .🌱خدا عشق است و عشق تنها خداست🌷دوقلوهای من شما زیباترین و با ارزشترین هدیه خدا به من هستید🌱یه عدد معلم عاشق دنیای رنگی بچه ها ، عاشق ادبیات و هنر و عرفان ، عاشق شهدا و ائمه و آیه به آیه قرآن 🌱خدایا هوای تو دلی هامو داشته باش به موقع و سلامت دنیا بیان دامن همه منتظرا ان شالله سبز بشه 🌱 عشق و ادب بالاترین سرمایه هر انسانی هست 🌱به دنبال نور و معنویت 🌱سلام علی آل یس 🌱سلام ای کوثر و توحید وحمد 🌱یه مذهبی به روز عاشق زیبایی و لباس های رنگارنگ و پوشیده 🌱کنارم هستی و اما دلم تنگ میشه هرلحظه ؛ بله معین صدای مورد علاقه منو دلدارمه ، همیشه دلتنگ همسر مهربونم که نصف ماه ازم دوره خدایا مراقبش باش 🌱تمام جهان از انرژیه برای هم عشق و اشتیاق بفرستیم ازمیون سختی ها جوانه بزنیم بخندیم و بخندانیم 🌱بعد از بندگی خدا ، مادرشدن زیباترین حس دنیاست برام 🌱
به زندگی خودت مشغولش کن کار براش بتراش که وقت نکنه بره سمت اونا 🫣 یه روزی به خودت میای میبینی به خا ...

خب مشغوله ،بیکار نیست ولی اگه زنگ بزنن و ازش بخوان مدام و پنهون کنه چون من بدم اومده کار خراب میشه 

بگو حسااسش کن ک بفهمه چ حالی داری

من فکر کردم من چون روابط ام با پسر های فامیل در حد اعتدال و بیشتر از ی حدی گرم نمیگیریم،غیر طبیعی

گفتم بپرسم اینجا ببینم واقعا یرجوری نیست رابطه اینا یا من حساس ام

2706