2752
2739

من داشتم بستری میشدم از درد عسل بخور یه کدت رژیم غذایی بگیر برای من شربت ضد اسیدم خوب بود همچین یه دکتر رفتم برام دارو نوشت بچه بودم یادم نیست خوردم خیلی خوب بود ۱۲ سالم بود تا ۱۵سالگی مشکل داتشم

من داشتم بستری میشدم از درد عسل بخور یه کدت رژیم غذایی بگیر برای من شربت ضد اسیدم خوب بود همچین یه د ...

من سالهاس درگیرم چند بار اندوسکوپی شدم ، انواع داروهای شیمیایی و حتی طب سنتی رو امتحان کردم ، هیچ فایده ای نداشته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سالهاس درگیرم چند بار اندوسکوپی شدم ، انواع داروهای شیمیایی و حتی طب سنتی رو امتحان کردم ، هیچ فا ...

عزیزم ببین ۱ سال تمام فقط و فقط غذاهایی که میگمبهت بخور بعدش اگه نتیجه گرفتی که برام دعا کن اگه نه که شرمندتم

2731

غذاهای کبابی تو رژیم غذاییت بزار 

اما نه چرب باشن نه ادویه دار یعنی مثلا یه چیزی مثل کباب برگ به هیچ عنوان با کره دنبه اینا نباید بخوری  ادویه حتی یه فلفل سیاه نباید بزنی 

کباب کوبیده بدون چربی یعنی با چربی کم 

جوجه همین جور

مصرف سبزی جات خام سالاد پیاز سبزی ترشیجات لواشک 

به هیچ عنوان 

فست فود یک سال تمام تعطیل کن نهایت خیلی خیلی دلت خواست یه چیزی مثل همبر گر خونگی  کنسرو غذاهای افزودنی دار 

سوسیس کالباس به هیچ عنوان 

عذاهایی مثل خورشت سبزی خورشت قیمه سعی کن  سه هفته یک بار با چربی کم بخوری

سیب زمینی ایپز حتما بخور 

مرغ خواستی درست کنی نهایت یکم زرد چوبه باشه 

عسل طبیعی پیدا کن بخر بخور

شکلات قهوه نوشابه هرچیز گاز دار و سردی برای معدت خطرناک

میوه ها سعی کن کنسروی بخوری اونم نه کنسرو اماده خودت درست کن 

خوابت منظم کن و قبل خواب اصلا غذا نخور 

بعد غذا به هیچ عنوان دراز نکش 

اگر ادم پرخوری هستی سعی کن از میزان غذات کم کنی و معدت سنگین نکنی

شیرنی جات و غذاهای سنگین رو هم به شدت بیار پایین حتی ابگوشت گذاشتی دنبه نکوبوبن توش 

رژیم سختی اما ناچار باید رعایت کرد و فراموش نکن غذاهای کبابیت افزایش بده 

و مهم تر از همه ارامش داشته باش بیشتر بیماری عای رفلاکس ریشه اعصبی دارن

و درکنار این رژیم یه دکتر خوبم برو و اگر دیدی قرصی بهت نمیسازه قرصت عوض کن 

هیچی بالاتر ازتغذیه روند سلامتی ادم بهبود نمیده

غذاهای کبابی تو رژیم غذاییت بزار  اما نه چرب باشن نه ادویه دار یعنی مثلا یه چیزی مثل کباب برگ ...

ممنونم که وقت گذاشتی ، بیشترشو رعایت میکنم . بازم سعی میکنم بیشتر رعایت کنم انشالله نتیجه بده ، بازم ممنون

ممنونم که وقت گذاشتی ، بیشترشو رعایت میکنم . بازم سعی میکنم بیشتر رعایت کنم انشالله نتیجه بده ، بازم ...

خواهش غذاهای با طبع سردم نخور مثلا ماهی 

به جاش میگو بخور حتما 

مرغ محلی بخور