2737
2739
عنوان

امروز دهنم سرویس شد با بچه

223 بازدید | 32 پست

کارای آخر سالو

بچه ای که میخواد دندون در بیاره و نمیخوابیددددددد

اعصابمو خورد کرد گریه گریههههههه

خودمم اصلا نخوابیدم ۲روزه

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

سلام عشق من ، هم دردیم خواهر

خدایاااا تو زیباترین حضور زندگی منی😍(سلام بر ابراهیم ❤️)مردی از تبار ✨نور و ایمان ✨که در سخت ترین روزهای زندگیم ناجی من شد 🙂(شهید ابراهیم هادی)برای روح بزرگش صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ، ایشالا که حاجت روا باشی🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر تو منی منم یه هفته هست اینجوریم‌ن خودش میخوابه ن میخوره ن‌میزاره بخوابم ن میزاره بخورم یعنی تو هر دندونس اینجوری بیقرار میشه؟؟

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
2728
پسر منم تو همین مرحله اس ول کن حالا مگه با بچه کوچیک باید خونه ات برق بزنه؟ من از بهمن خرد خرد تمی ...

تمیز کردم حدود یک ماه پیش 

یه جاروی ساده هم نزاشت امروز بزنم

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
2740
سلام عشق من ، هم دردیم خواهر

عه سلام چطوری

خستمممممممممممم

چقدر تو منی منم یه هفته هست اینجوریم‌ن خودش میخوابه ن میخوره ن‌میزاره بخوابم ن میزاره بخورم یعنی تو ...

انگار اره🤐🤐🤐🤐🤐🤐

چندوقتشه

۶ماه

این یه مشکله ،پسر منم که دوسالشه و مدام بهم می‌ریزه خونه رو و کشوهارو دائم خالی می‌کنه و اشغال می‌ری ...

وای بچه چی بود دیگه😂🫤

[QUOTE=332415485]عه سلام چطوری خستمممممممممممم[/QUOTEقربوووننت

بیا بغلم منم خیلییییی خستم 😢

خدایاااا تو زیباترین حضور زندگی منی😍(سلام بر ابراهیم ❤️)مردی از تبار ✨نور و ایمان ✨که در سخت ترین روزهای زندگیم ناجی من شد 🙂(شهید ابراهیم هادی)برای روح بزرگش صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ، ایشالا که حاجت روا باشی🙏
پسر من نه ماهشه داره دندون ششم درمیاره دلیل این همه عجله رو‌نمیدونم واقعا😐

دقیقاااااا

دختر منم خیلی عجوله یک ماهم زودتر بدنیا اومد😂

2706